Видеорегистратор Black Box Saferoad B4H


Нет в наличии
3822 грн.
Наличные:
3822 грн
Безнал:
4586 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Saferoad Black box B4H - Видеорегистратор

Автомобильный видеорегистратор Saferoad Black Box B4H с GРS и двумя камерами – отличный выбор для вашего автомобиля. Эта корейская новинка имеет суперкомпактные размеры. Два объектива 1,3 Megapixel осуществляют высококачественную запись во время движения вашего транспортного средства. А мощная инфракрасная подсветка позволяет вести сьемку непрерывно, то есть даже в ночное время.
Стоит
Читать полностью
Saferoad Black box B4H - Відеореєстратор

Автомобільний відеореєстратор Saferoad Black Box B4H з GРS і двома камерами - відмінний вибір для вашого автомобіля. Ця корейська новинка має суперкомпактні розміри. Два об'єктива 1,3 Megapixel здійснюють високоякісний запис під час руху вашого транспортного засобу. А потужна інфрачервона підсвічування дозволяє вести зйомку безперервно, тобто навіть у нічний час.
Варто відзначити і можливість кругової зйомки, що забезпечується спеціальним магнітним кріпленням (камера може обертатися на 360 градусів). Прошивка у відеореєстратора стандартна, вона рекомендується для всіх пристроїв корейського виробництва, оскільки забезпечує їх якісну та надійну роботу.

На продукцію Saferoad поширюється гарантія на 1 рік, а також післягарантійне обслуговування. Ці вироби надійні та безпечні, відповідають всім вимогам та не несуть шкоди електричної частини вашого автомобіля.

Максимальное разрешение
VGA
Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Корпус
мини
Оснащение
GPS, Подсветка
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
2
Экран
Нет
Аккумулятор
нет
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Цвет
Черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Встроенный GPS
Есть

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Black Box» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели