Смазка StepUp SP5539


Есть в наличии
139 грн.
Наличные:
139 грн
Безнал:
167 грн
152 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

StepUp SP5539 - Силиконовая смазка,водоотталкивающая термостойкая


Объем: 284 г

Силиконовая смазка SP5539 позволяет защитить и повысить эластичность металлических, резиновых и пластиковых поверхностей. Может сохранять свои свойства при температуре от -50С до +220С.В составсмазки входит силиконовый вытеснитель влаги, который придает обрабатываемым поверхностям водоотталкивающие свойства.

Назначение смазки.
Читать полностью
StepUp SP5539 - Силіконова змазка,водовідштовхувальна термостійка


Об'єм: 284 р

Силіконова змазка SP5539 дозволяє захистити і підвищити еластичність металевих, гумових та пластикових поверхонь. Може зберігати свої властивості при температурі від-50С до +220С.В составсмазки входить силіконовий витискувач вологи, який надає оброблюваним поверхням водовідштовхувальні властивості.

Призначення змащення.

Силіконова смазкаSP5539 застосовується для обробки гумових ущільнювачів дверей, вікон та багажника автомобіля. Дозволяє запобігти їх замерзання взимку.

Засіб для змащування ефективно дозволить Вам захистити від корозії проводку і клеми акумулятора. Ідеально підходить для защитымеханизмов кріплення двигуна і проводки від обмерзання в катерах, водних мотоциклах, снігоходах.

Силіконова змазка незамінна в домашньому быту.С помощьюнее можна запобігти замерзання замків, дверних і віконних петель. Використовується як універсальна змазка для мото-, велотехніки і побутових приладів.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите, этот продукт ОРИГИНАЛ ? а то судя по фото не похоже на то.

  Тарас, 04.12.2016

  оригинал

  Ответ специалиста

  Смазкою задоволений повністю. Декілька років роблю профілактику перед зимою резиновим виробам. Купував в даному магазині, але тоді коштувала близько

  Євгеній, 20.09.2016

Другие модели марки «StepUp» в категории «Смазка»
Показать все модели