Нет в наличии
2326 грн.
Наличные:
2326 грн
Безнал:
2791 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Tesla HD 896 - Видеорегистратор

Видеорегистратор Tesla HD 896 (ЕС Чешская республика) – это достойная внимания модель, которая отличается невысокой ценой, при этом, выполняет практически все функции, которые характерны для более дорогих моделей. Данное устройство, как и большинство современных видеорегистраторов, имеет небольшие габариты, легко устанавливается на лобовое стекло. При подаче питания прибор автоматически включается.
Читать полностью

Tesla HD 896 - Відеореєстратор

Відеореєстратор Tesla HD 896 (ЄС Чеська республіка) - це гідна уваги модель, яка відрізняється невисокою ціною при цьому виконує майже всі функції, які характерні для більш дорогих моделей. Дане пристрій, як і більшість сучасних відеореєстраторів, має невеликі габарити, що легко встановлюється на лобове скло. При подачі живлення прилад автоматично включається.

Кут огляду відеореєстратора становить 90 - 120°, при цьому сама камера може повертатися на кут 180°. Це дозволяє встановити пристрій в потрібному напрямку для фіксування необхідних кадрів. Відеореєстратор Tesla HD 896 має вбудований дисплей 2,7 дюйма і G-датчик, який підтримує функцію циклічності запису, накладення часу і дати на відзняте відео. Пристрій оснащений HDMI і USB інтерфейсами, може підключатися до комп'ютера і телевізора.

Якість запису автомобільного відеореєстратора Tesla HD 896 незначною мірою поступається моделям з якістю запису Full HD. Тим не менш, пристрій з роздільною здатністю запису 1080x720 відмінно справляється зі своїм основним завданням.

Відеореєстратор Tesla HD 896 сертифікований на відповідність вимогам УкрС ЕПРО.

Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Максимальное разрешение
FullHD
Корпус
моноблок
Функции
G-сенсор
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Экран
Есть
Диагональ экрана
2.7 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
HDMI, AV, mini USB
Цвет
Черный
Встроенный GPS
Нет
Страна производитель
Чехия

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Tesla» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели