Моторное масло ELF Turbo Diesel 10W-40 5л


Снят с производства
668 грн.
Наличные:
668 грн
Безнал:
802 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ELF Turbo Diesel 10W-40 5 л - Масло моторное

Моторное масло ELF Turbo Diesel 10w-40 – высококачественный смазочный материал на полусинтетической основе, обладающий превосходными эксплуатационными и техническими характеристиками, специально разработанный для дизельных двигателей последних поколений, а также двигателей с прямым впрыском топлива.

Моторное масло ELF Turbo Diesel 10w-40 разработанное в лабораториях компании ELF
Читать полностью
ELF Turbo Diesel 10W-40 5 л - Олива моторна

Моторна олива ELF Turbo Diesel 10w-40 - високоякісний мастильний матеріал на напівсинтетичній основі, що володіє чудовими експлуатаційними і технічними характеристиками, спеціально розроблений для дизельних двигунів останніх поколінь, а також двигунів з прямим уприскуванням палива.

Моторна олива ELF Turbo Diesel 10w-40 розроблена в лабораторіях компанії ELF і має унікальні експлуатаційні властивості, захищає двигун від різних забруднень і пошкоджень навіть при критичних навантаженнях. Завдяки поліпшеним характеристикам термостійкості і в'язкості, моторне масло ELF Turbo Diesel 10w-40 рекомендовано до застосування в автомобілях, що працюють в найважчих кліматичних та експлуатаційних умовах. Продукт забезпечує чудовий захист всіх агрегатів двигуна на пікових навантаженнях, при холодному старті і в інших критичних умовах, а вміст комплексу присадок підвищить економічність транспортного засобу і дозволить захистити двигун від різних забруднень, включаючи плівки, нагар, окислення, піноутворення і інші небажані речовини.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
5 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ELF» в категории «Моторное масло»
Показать все модели