Автокабель Tchernovaudio Cable Standard 1 SC / bulk


Нет в наличии
60 грн.
Наличные:
60 грн
Безнал:
72 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Tchernov Cable Standard 1 SC / bulk - Кабель акустический
Акустический кабель это то что необходимо любому любителю хорошей качественной музыки. Предназначается данный кабель для подключения динамиков и усилителей акустической системы автомобиля. От качества кабеля а точнее от материала его изготовления будет зависеть передача преобразованного аудиосигнала от усилителя к динамикам. Чем лучше материал изготовления тем качественнее звучание.
Читать полностью

Tchernov Cable Standard 1 SC / bulk - Кабель акустичний
Акустичний кабель це те що необхідно будь-якому любителю гарної якісної музики. Призначається даний кабель для підключення динаміків і підсилювачів акустичної системи автомобіля. Від якості кабелю а точніше від матеріалу його виготовлення буде залежати передача перетвореного аудіосигналу від підсилювача до динаміків. Чим краще матеріал виготовлення тим якісніше звучання. При установці акустичної системи або її оновленню як правило довжина кабелю не відома. Для зручності акустичний кабель Kicx поставляється в котушці яка складається з 100 метрів кабелю. Він виготовлений з високоякісної мідi (100%) BRC. Двожильний кабель покритий м'яким еластичним зеленим ізолятором який дає можливість монтажу в важкодоступні місця салону автомобіля. Також ізолятор кабелю має стійкість до різких температурних змін. Хороша стійкість до хімічних і абразивним впливів.
Мале опір кабелю передає енергію без втрат, завдяки цьому збільшується якість відтвореного звуку. Звук чистий, без спотворень і інших значних перешкод. Ще одним важливим доповненням є маркування кабелю, вона дозволяє без використання будь-яких вимірювальних інструментів відрізати необхідну довжину кабелю. Маркування встановлена через кожних 0.5 метрів кабелю.
Перетин: 1 мм2
тип кабелю: акустичний в бухті
Серія: Стандарт
Зовнішня оболонка: ПВХ-полівінілхлорид з антистатичної добавкою
Екранування: індивідуальна обплетення ізольованих жив дротом BRC щільністю> 90%
Ціна вказана за 1м

Тип кабеля
Акустический
Сечение
1
Сечение
17
Количество жил
2
Материал жил:
медь
Экранирование
есть
Цвет изоляции
зеленый
Длина кабеля
1
Бренд
Tchernovaudio Cable

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Tchernovaudio Cable» в категории «Автокабель»
Показать все модели