Навигатор Garmin Nuvi 3597 LMT Аэроскан


Нет в наличии
12387 грн.
Наличные:
12387 грн
Безнал:
14865 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 3597 LMT Аэроскан - GPS Навигатор

Размеры прибора 13.8 см. x 7.7 см. x 1.3 см.
Размер экрана 10.9 x 6.5 (5")
Разрешение экрана 800 x 480
Тип дисплея Multi-touch, стекло, двойная ориентация (вертикаль / горизонталь), WVGA цветной TFT с белой подсветкой
Вес 192 грамм.

Работа без подзарядки батареи 2 ч.
Предзагруженные карты Да
Встроенная память Да
Использование карт памяти microSD
Читать полностью

Garmin Nuvi 3597 LMT Аероскан - GPS Навігатор

Розміри приладу 13.8 см. x 7.7 см. x 1.3 см.
Розмір екрану 10.9 x 6.5 (5 ")
Дозвіл екрану 800 x 480
Тип дисплея Multi-touch, скло, подвійна орієнтація (вертикаль / горизонталь), WVGA кольоровий TFT з білим підсвічуванням
Вага 192 грам.

Робота без підзарядки батареї 2 ч.
Предзагруженной карти Так
Вбудована пам'ять Та
Використання карт пам'яті microSD (не входить в комплект)

Дорожні точки 1000
Голосові навігаційні підказки Так
Розпізнавання мовлення Так
маршрути 100

Сенсорний екран Так
Блуетоотх Hands-Free для мобільного телефону Так
Функція "Де я?" Так

Найкраща інформація про повну дорожню обстановку
Спливаючі попередження будуть показані Вам на дисплеї пристрою nuvi 3597 LMT з боку від карти, тому сама навігаційна карта як і раніше залишиться при цьому на дисплеї. Зазначимо, що всі попередження дублюватимуться приємним голосом. Дана система може відмінно вправлятися за допомогою ваших голосових команд. Також, Ви можете отримати детальну інформацію про обстановку на дорозі, навіть очікувану тривалість вашої затримки і можливі маршрути для скороченого об'їзду. Крім іншого, пристрій підкаже Вам, чи є обраний вами поточний маршрут найоптимальнішим і швидким. До речі, послуга "Lifetime traffic" забезпечить вас безкоштовною інформацією про трафік протягом усього терміну експлуатації Вашого nuvi 3597 LMT.

Сила голосу
Модель навігатора nuvi 3597 LMT має в себе функцію з голосовим управлінням. Досить промовити, щоб пристрій відреагував відповідним чином. А ваші руки при цьому залишаються на кермі. Якщо не влаштовує голосове керування - ви зможете керувати вашим пристроєм за допомогою 5 - ти дюймового сенсорного екрану.

Функції Garmin Real Directions ™ у поєднанні з Garmin Real Voice ™
 У моделі навігаторів nuvi 3597 LMT були впроваджені поліпшені голосові інструкції у навігації для руху від кожного повороту до повороту. Garmin Real Directions зможе направити вас до пункту Вашого призначення в цілком дружній манері, при цьому спираючись на орієнтири, будівлі або світлофори. З навігатором цієї серії вам не доведеться під час вашого руху по незнайомому вам місту шукати назви вулиці, на якій Ви перебуваєте. Завдяки новій технології Garmin Real Voice навігаційний голос став звучати ще більш природно. Зазначимо, що Garmin Real Directions і Garmin Real Voice використовуються тільки в наших моделях GPS- навігаторів.

Повна сумісність з Bluetooth
Пропонуємо підключити до Вашого навігатора nuvi 3597 LMT будь-який Bluetooth - сумісний пристрій (наприклад, смартфон) і здійснювати телефонні дзвінки в режимі hands - free з використанням в нього вбудованого мікрофона, а також динаміка. Покладіть Ваш телефон у безпечне від Вас місце (наприклад, у відділення для рукавичок, а також кишеню або сумочку) і розмовляйте по телефону, не відриваючи ваших рук від керма і, звичайно, очей від дороги.

Smartphone Link
Smartphone Link - це абсолютно безкоштовне мобільний додаток, що дозволить з'єднати Ваш навігатор nuvi 3597 LMT зі смартфонами iPhone ® або Android ™. До речі, після підключення навігатор nuvi 3597 LMT зможе використовувати Ваш тарифний план для обміну необхідною інформацією (це може бути місце паркування, об'єкти або пункт призначення). Цей додаток забезпечує доступ до відомої Garmin Live Services, а також корисної та актуальної інформації - це може бути прогноз погоди та відомості про пробки на маршрутах. Послуги Garmin Live Services пропонуються безкоштовно.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели