Нет в наличии
4486 грн.
Наличные:
4486 грн
Безнал:
5384 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Globalsat GTR-129 - GPS/GLONASS трекер

GSM-модуль:
Модель: SIMCOM SIM900
Диапазон: GSM 850/900/1800/1900 МГц
Антенна: встроенная Pi-Fa

GPS-модуль:
Чипсет: MTK MT3339
Частота: L1, 1575.42 МГц
Количество каналов: 66, "All-in-View"
Антенна: встроенная керамическая patch-антенна

Точность:
Определение скорости: 0.1 м/сек, 95% (селективный доступ отключён)
Определение времени: 1 мкс,
Читать полностью


Globalsat GTR-129 - GPS/GLONASS трекер

GSM-модуль:
Модель: SIMCOM SIM900
Діапазон: GSM 850/900/1800/1900 МГц
Антена: вбудована Pi-Fa

GPS-модуль:
Чіпсет: MTK MT3339
Частота: L1, 1575.42 МГц
Кількість каналів: 66, "All-in-View"
Антена: вбудована керамічна patch-антена

Точність:
Визначення швидкості: 0.1 м/с, 95% (селективний доступ відключений)
Визначення часу: 1 мкс, синхронізація по GPS супутників атомних годинниках
Датум: WGS-84

Час захоплення позиції:
Оновлення даних: 0.1 сек.
Гарячий старт: 1 сек., в середньому
Теплий старт: 33 сек., в середньому
Холодний старт: 33 сек., в середньому

Обмеження:
Максимальна висота: До 18000 м (60000 фут)
Максимальна швидкість: До 515 м/с (1000 вузлів)
Максимальна вібрація: 20 м/сек3
Максимальне прискорення: До 4g

Входи:
Дискретні: 3
• SOS: 1, активний рівень - низький
• ACC (запалювання): 1, активний рівень - високий
• DIN: 1, активний рівень - низький
Аналогові: 1 (діапазон напруг 0 ~ 28)

Виходи:
Дискретні: 1 (максимальний струм - 300 мА)

Можливості:
Датчик вібрації: є
Даталогер : : ні
Резервний буфер: 1530 точок
Одометр: є
Сигналізація: запалення, зняття зовнішнього живлення, зниження напруги резервної батареї, перевищення швидкості, Geofence

Характеристики навколишнього середовища:
Температура експлуатації: - 30° ~ + 60°C (без внутрішньої резервної батареї)
Температура зберігання: - 40° ~ + 60°C
Вологість: 5 - 95%, не конденсована

Харчування:
Зовнішнє живлення: +9 - 36 В
Внутрішня резервна батарея: 320 маг, 3.7 В, Li-Pol (опція)

Фізичні характеристики:
Габарити: 61 x 38 x 19 мм
Маса без батареї: 77 г
Світлодіодна індикація:
- живлення
- статус GPS
- статус GSM
Підключення до ПК: Кабель RS-232 (в комплект не входить)

GlobalSat GTR-129 GLONASS - це поєднаний GPS/GLONASS трекер нового покоління. Невеликі розміри, міцний, пило-водозахищений дизайн корпусу і широкий діапазон робочих темератур роблять його ідеальним для застосування на будь-якій техніці, у тому числі експлуатується у важких умовах: мотоциклах, скутерах, снігоходах, тракторів тощо, а також на звичайних автомобілях.

GlobalSat GTR-129 GLONASS - це новий автомобільний/мотоциклетний GPS-трекер від компанії GlobalSat. При його розробці враховувався весь досвід, отриманий в процесі експлуатації його попередника, автомобільного трекер GlobalSat TR-600.

GlobalSat GTR-129 GLONASS - це спрощений по своєму функціоналу GlobalSat TR-600, але з основними затребуваними функціями. Завдяки новій схемотехніці, трекер значно зменшився в розмірах, що дозволяє встановлювати її не тільки в автомобілі, але і на мотоцикли, скутери і снігоходи.

Робочий температурний діапазон значно розширено від-30º до +60 º. Тому GlobalSat GTR-129 GLONASS може широко застосовуватися на снігоходах та іншої техніки, що працює в екстремальних умовах російської Півночі. Характеристики пило - та вологозахищеністю нового трекера значно покращені в порівнянні з його попередником GlobalSat TR-600 GLONASS.

GlobalSat GTR-129 GLONASS випускається в двох модифікаціях, які відрізняються між собою наявністю чи відсутністю вбудованої батареї резервного живлення. Вбудована батарея дозволяє трекеру продовжувати працювати та передавати навігаційну інформацію на сервер моніторингу протягом 2-х годин після вимикання живлення, а також автоматично надсилати на сервер тривожне повідомлення при обриві зовнішнього живлення трекера.

Модель GlobalSat GTR-129 GLONASS підтримує роботу в обох навігаційних систем GPS і ГЛОНАСС, що значно покращує якість визначення координат і "утримання супутників" в умовах висотної міської забудови і навіть в приміщеннях біля вікон.

У GlobalSat GTR-129 GLONASS використаний сучасний GSM/GPRS-модуль з підтримкою сигналів quad-GSM 850/900/1800/1900 МГц, що дозволяє йому працювати в будь-яких мережах стільникового зв'язку стандарту GSM. Якщо трекер знаходиться поза зоною прийому GSM-мережі, то вся навігаційна інформація зберігається у внутрішній пам'яті (резервний буфер) і передається на сервер моніторингу при поверненні в зону покриття GSM-сигналу.

Внутрішня прошивка GPS трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS реагує на зміну курсу (напрямки руху) транспортного засобу, частіше передаючи звіти на поворотах і рідше - при русі по прямій, що забезпечує високу якість переданого GPS-треку.

Крім GPS-координат, GlobalSat GTR-129 GLONASS передає на сервер Cell ID - ідентифікатор осередків мережі, що дозволяє здійснювати зразкове позиціонування об'єкта навіть за відсутності GPS-сигналу (наприклад, якщо автомобіль знаходиться в підземному гаражі).

До GPS-трекера GlobalSat GTR-129 GLONASS можна підключити кнопку SOS для відправки тривожних повідомлень оператору.

Прошивка трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS буде постійно оновлюватися з додаванням нової функціональності. "Свіжу" прошивку завжди можна завантажити у розділі " Центр завантажень.
Управління GPS трекером GlobalSat GTR-129 GLONASS

Налаштування та програмування GlobalSat GTR-129 GLONASS можна виконувати віддалено SMS-командами. Кабель для підключення GPS/ГЛОНАСС трекера до ПК в комплект поставки не входить.
Живлення GPS трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS

GPS трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS можна підключати до бортової мережі з напругою живлення +9 ~ 36 В, що дозволяє встановлювати його як на легковий так і вантажний транспорт.

GPS трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS може поставлятися з додатковим резервним акумулятором, який забезпечує автономну роботу трекера при відключенні зовнішнього живлення (наприклад, при повній розрядці акумулятора автомобіля або при пошкодженні бортової електромережі). Трекер з резервним акумулятором визначає відключення зовнішнього живлення і передає інформацію про цю подію на сервер. Ця функція широко використовується в охоронних і протиугінних системах.

Вбудований датчик руху дозволяє контролювати початок руху або зупинки транспорту, на який встановлено GPS трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS. Ця функція економить електроенергію і збільшує ресурс роботи резервної акумуляторної батареї трекера, а також застосовується при створенні звітів для визначення місць стоянок і зупинок транспортного засобу.
Додаткові датчики. Цифрові та аналогові входи/виходи

GPS-трекер GlobalSat GTR-129 GLONASS дозволяє контролювати в режимі он-лайн інформацію від додаткових датчиків (запалювання, відкривання дверей, датчики підйомних механізмів, міксерів, температури, рівня палива тощо). Для цього в GPS-трекер передбачено 3 дискретних входу (включаючи SOS і ACC) та 1 аналоговий вхід.

Як правило, до дискретним входів підключають датчики відкриття/закриття дверей, включення/вимикання запалювання, кнопку SOS, датчик підйомного механізму і т.д. До аналогового порту підключають датчик палива.

Завдяки одному дискретному программируемому виходу можна управляти різними зовнішніми пристроями: автозапуском/блокуванням двигуна, включенням/виключенням передпускового підігрівача, включенням різних виконавчих механізмів.
Варіанти кріплення трекера

Передбачено кілька варіантів швидкого кріплення трекера на транспортному засобі:
За допомогою пластикової стропи до рами мотоцикла, скутери, снігоходи (стропа в комплект не входить)
За допомогою гнучкої стрічки на липучці до рами мотоцикла, скутери, снігоходи (в комплекті)
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GlobalSat» в категории «GPS трекер»
Показать все модели