Есть в наличии (1-2 дня)
22168 грн.
Наличные:
22168 грн
Безнал:
26603 грн
23751 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAVIN DVN N6-6205 – Мультимедийный центр
Это цифровой мультимедийный центр, предназначенный для установки в автомобили, со стандартной шахтой для головного устройства, размером 2DIN, шириной 178 мм и высотой 100 мм . Передняя панель черного цвета, стационарная, с одной стороны размещены кнопки управления и эндокер, цвет подсветки изменяемый. Ресивер оснащен ярким сенсорным LCD дисплеем, размером 6.2 дюймов, с разрешением 800 x 480 точек,
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAVIN DVN N6-6205 – Мультимедійний центр
Це цифровий мультимедійний центр, призначений для установки в автомобілі, зі стандартною шахтою для головного пристрою, розміром 2DIN, шириною 178 мм і висотою 100 мм. Передня панель чорного кольору, стаціонарна, з одного боку розміщені кнопки управління і ендокер, колір підсвічування змінюваний. Ресивер оснащений яскравим сенсорним LCD дисплеєм, розміром 6.2 дюймів, з роздільною здатністю 800 x 480 пікселів, який чудово доповнює салон.
Також варто відзначити, що зберігається можливість передачі управління на кермові кнопки, за допомогою універсального порту. Робоча напруга 11-16 В. Діапазон робочих температур від -10C до + 70C.
Вбудований подвійний радіоприймач, з цифровою обробкою сигналу, створює не деформований FM сигнал шляхом злиття обох радіосигналів в один новий аудіо потік. Також з підтримкою функції RDS, що дозволить на дисплей виводити передану інформацію у вигляді рядка, що біжить (Наприклад: точний час, температуру, новини, курси валют і т.д.). DVD плеєр пригріває диски формату: DVD Відео, DVD Аудіо (2 канали), CD, CD-R, CD-RW, DVD-R/-RW, DVD-VR. Режими відтворення файлів: одна (папка), все (у випадковому порядку), безладно (тільки CD). А також Ви можете підключати сторонні носії через USB вхід, SD до 64 Гб і повна сумісність з iPod/iPhone. Підтримувані формати: CD-Audio, DVD-Video, MP3, MPEG4, WMA, JPEG. З функцією пошуку за алфавітом і доступом вибору по плей-листу, артисту, альбому, пісні, жанр, автор. і можливістю виведення інформації на дисплей. Вбудований Bluetooth модуль фірми Parrot, він дає можливість здійснювати дзвінки (hands-free), що дозволяє говорити по телефону не відпускаючи кермо, з повторним набором абонента і історією дзвінків. До цієї магнітолу інтегрована навігаційна система, який завжди допоможе вам швидко зорієнтуватися на місцевості і створити маршрут для поїздки, користуючись голосовими підказками. Пристрій дозволяє використовувати різні навігаційні програми, такі як Navitel, iGO Primo, Яндекс карти. За допомогою функції Dual Zone, можливе прослуховування музики під час використання GPS. Що стосується звуку і музики, то в магнітолі присутній підсилювач потужності, на 4 канали, вихідною потужністю 4х50 Вт.
Входи/виходи: 4-х канальний аудіо вихід, 2-х канальний відео вихід, 1 канальний сабвуферний вихід, 1 A/V вхід для підключення камери заднього виду.

Типоразмер
2DIN
Тип
DVD
Панель
стационарная
Диагональ дисплея
6.2
Разрешение дисплея
800x480
GPS
есть
Разъемы
выход на сабвуфер, подключение камеры заднего вида, AUX, SD, USB
Функции
GPS, Bluetooth, Touch Screen
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dynavin» в категории «Мультимедийный центр»
Показать все модели