Есть в наличии
73 грн.
Наличные:
73 грн
Безнал:
88 грн
76 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

WD-40 100мл - Универсальная смазка

WD-40 позволяет удалять растительные соки, смолы, клейкие вещества, липкие этикетки и ленты с поверхностей без повреждений лакокрасочных покрытий. Это средство является эффективным при очистке инструментов, оборудования и транспортных средств. Вы можете использовать это средство для удаления размазавшихся насекомых с автомобиля. WD-40 может даже удалить жевательную резинку с коврового покрытия. Просто
Читать полностью
WD-40 100мл - Універсальна змазка

WD-40 дозволяє видаляти рослинні соки, смоли, клейкі речовини, липкі етикетки і стрічки з поверхонь без пошкоджень лакофарбових покриттів. Цей засіб є ефективним при очищенні інструментів, обладнання і транспортних засобів. Ви можете використовувати цей засіб для видалення комах з автомобіля. WD-40 може навіть видалити жувальну гумку з килимового покриття. Просто нанесіть аерозоль, почекайте і протріть чистою тканиною. Основа всієї лінійки препаратів WD-40 - технічний аерозоль універсального призначення, унікальний продукт, який за своїми якостями перевершив показники традиційних легких мастильних речовин, дисперсних масел, водовідштовхувальних речовин, очищувачів металу, силіконових аерозолів.

WD-40 допомагає запустити навіть вологий двигун, не будучи провідником електрики, він покриває поверхні, забезпечуючи відсутність вологи навіть в мікроскопічних шорсткостях металу, і освічена плівка захистить від іржі і корозії кузов і деталі автомобіля.
Продукт не містить силікону, отже, покрита WD-40 поверхня не буде липкою або маслянистою і тому не буде залучати пил або бруд, і більше того, WD-40 є ідеальним засобом, що очищає всі рухомі частини механізмів.

Особливості
Очищає. WD40 легко очищає жир, бітумні плями або залишки клею. WD-40 проникає під бруд, сажу та мастильні речовини щоб ​​очистити поверхню. Також WD-40 розчиняє клейкі речовини, дозволяючи легко видаляти етикетки, клейку стрічку і зайву кількість клею.
Заміщає вологу. WD40 витісняє вологу і утворює захисний бар'єр проти вогкості. WD-40 може витісняти вологу, що дозволяє усувати провідність викликану вогкістю в електронних системах.
Проникає. WD40 звільняє заіржавілі або примерзлі механізми. WD-40 послаблює зчеплення між металом і іржею, дозволяє усунути прикипання і зчеплення змерзлих металевих частин.
Змазщує. WD40 змащує деталі не залишаючи на поверхні жирних або липких слідів. Змащувальні інгредієнти WD-40 широко розсіюються і міцно утримуються на рухомих частинах.
Захищає. WD40 оберігає металеві поверхні від утворення корозії навіть в самих екстремальних умовах. WD-40 захищає металеві поверхні інгредієнтами, що забезпечують опір корозії, які захищають метал від вологи та інших причин корозії.

WD-40 можна наносити практично на все. Цей засіб безпечний для металу, гуми, дерева, пластика. WD-40 можна наносити на забарвлені металеві поверхні без жодної шкоди для фарби. Однак, для деяких поверхонь, наприклад полікарбонатів і чистого полістістірола, слід уникати обробки продуктами, отриманими з нафтової сировини, такими як WD-40.

Применение
универсальные, жидкий ключ
Объем
100
Упаковка
баллончик
Основа
синтетическая
Бренд
WD-40

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «WD-40» в категории «Смазка»
Показать все модели
Статьи