Моторное масло ELF Competition STI 10W-40 5 л


Снят с производства
678 грн.
Наличные:
678 грн
Безнал:
814 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ELF Competition STI 10W-40 5л - Масло моторное

Изготовлено на основе полусинтетической технологии. Сохраняет технические показатели в течение всего срока службы, увеличивая интервалы между сменами масла. Оптимизировано в соответствии с требованиями новой технологии прямого впрыска в дизельных двигателях. Адаптировано для любого вида эксплуатации (город, магистраль, длительные автомобильные поездки), а также для наиболее сложных условий
Читать полностью
ELF Competition STI 10W-40 5л - Олива моторна

Масло моторне ELF Competition STI 10w-40 - є ультрасучасним маслом, створеним на основі суміші синтетичних і мінеральних базових масел.

Виготовлено на основі напівсинтетичної технології. Зберігає технічні показники протягом всього терміну служби, збільшуючи інтервали між змінами масла. Оптимізовано відповідно до вимог нової технології прямого вприскування в дизельних двигунах. Адаптовано для будь-якого виду експлуатації (місто, магістраль, тривалі автомобільні поїздки), а також для найбільш складних умов (високі температури). Детергентні властивості дозволяють зберегти чистоту і зменшити знос двигуна. Широкий діапазон в'язкості сприяє швидкому змащуванню деталей двигуна при холодному запуску. Забезпечує захист при екстремальних температурах і продовжує термін служби двигуна.

Рекомендації щодо застосування: відповідає найсуворішим вимогам наступних специфікацій : АСЕА А3 - для бензинових двигунів останнього покоління; AСЕА В3 - для дизельних двигунів останнього покоління; ACEA B4 - для дизельних двигунів з прямим уприскуванням ; API SL - для бензинових двигунів останнього покоління; API CF - для дизельних двигунів останнього покоління.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
5 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ELF» в категории «Моторное масло»
Показать все модели