Есть в наличии (1-2 дня)
508 грн.
Наличные:
508 грн
Безнал:
610 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

VITOL CC11105 L - Тент

Материал: полиэстер
Размеры: 483х178х120 (L)
Цвет: серый

При хранении автомобиля на открытом воздухе, его нужно дополнительно укрыть тентом (чехлом и т.п.) из плотной ткани, которая будет доставать до земли.

Будет лучше, если такую ткань установить на опору. Такая конструкция создаст воздушный слой между тентом и корпусом автомобиля для циркуляции воздуха, а также сохранит лакокрасочное
Читать полностью

VITOL CC11105 L - Тент

Матеріал: поліестер
Розміри: 483х178х120 (L)
Колір: сірий

При зберіганні автомобіля на відкритому повітрі, його потрібно додатково вкрити тентом (чохлом) зі щільної тканини, яка буде діставати до землі.

Буде краще, якщо таку тканину встановити на опору. Така конструкція створить повітряний шар між тентом і корпусом автомобіля для циркуляції повітря, а також збереже лакофарбове покриття автомобіля.

Приблизно раз на місяць під час сонячного дня тент потрібно знімати, це не дасть розвиватися процесу гниття і корозії. Також потрібно в такі дні відкривати всі двері автомобіля для провітрювання салону.

Крім того це дозволить гумовим ущільненням на якийсь час випрямитися, що дозволить зберегти їх гнучкість.

Ремені безпеки потрібно послабити, а краще взагалі зняти, для уникнення деформацій. Внутрішні частини двигуна і вихлопної системи можна захистити від впливів корозії, заткнувши повітряний патрубок карбюратора (дросельної заслінки) промасленою чистою ганчіркою, попередньо знявши повітряний фільтр.

Дотримуючись цих нехитрих операцій, автовласник надасть своєму автомобілю непогані умови зимового зберігання, а це в свою чергу не принесе в наступному весняно-літньому сезоні неприємних сюрпризів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Автомобильный тент»
Показать все модели