Нет в наличии
19850 грн.
Наличные:
19850 грн
Безнал:
23822 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Haag Windsurfing 2.3 Grey - Грузовой бокс

Грузоподъемность: 75кг.
Длина: 2300мм.
Ширина: 800мм.
Высота: 350мм.
Стороны открытия: одностороннее.
Объем: 410литров.
Масса: 29кг.
Количество ремней: 4шт.
Материал:стекловолокно
Цвет: серый

Боксы на крышу автомобиля HAAG WINDSURFING 2.3 – это специальная серия автомобильных боксов, созданная для любителей виндсерфинга, кайтсерфинга и серфинга. Они
Читать полностью


Haag Windsurfing 2.3 Grey - Вантажний бокс

Вантажопідйомність: 75кг.
Довжина: 2300мм.
Ширина: 800мм.
Висота: 350мм.
Сторони відкриття: одностороннє.
Об'єм: 410літров.
Маса: 29кг.
Кількість ременів: 4шт.
Матеріал: скловолокно
Колір: сірий

Бокси на дах автомобіля HAAG WINDSURFING 2.3 - це спеціальна серія автомобільних боксів, створена для любителів віндсерфінгу, кайтсерфінгу і серфінгу. Вони допоможуть зручно і безпечно перевезти серфінгову дошку, яка кріпиться безпосередньо на боксі, а інше спорядження та аксесуари - всередині боксу.

Бокси HAAG WINDSURFING 2.3 гарантують те, що не можуть запропонувати стандартні автомобільні бокси, доступні на ринку - універсальність, повну свободу і комфорт подорожі зі спортивним спорядженням протягом усього року. Кожен, хто хоч раз боровся з необхідністю помістити сім'ю або приятелів, а також велику кількість віндсерфінгового спорядження в легковому автомобілі, відразу оцінить переваги боксів HAAG WINDSURFING 2.3.

Бокси HAAG WINDSURFING 2.3 забезпечують транспорт віндсерфінговой дошки на автомобільному боксі з зручним доступом всередину боксу. Верхня кришка боксу разом з прикріпленою дошкою, підтримувана газовими підйомниками, відкривається по всій бічній довжині, дозволяючи вільно запаковувати і розпаковувати спорядження без демонтажу дошки.

Бокси WINDSURFING 2.3 Line створені на базі боксів HAAG Prestige, завдяки чому зберігають всі переваги сучасного, універсального боксу на дах автомобіля для будь-якого випадку. Досить встановити транспортні балки з доданого серф-комплекту, щоб універсальний лижний бокс перетворити на професійний бокс для перевезення серфінгової дошки.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HAAG» в категории «Грузовой бокс»
Показать все модели