Нет в наличии
5273 грн.
Наличные:
5273 грн
Безнал:
6328 грн
Приватбанк:
7328 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect X-1000 - Сигнализация с CAN модулем

Штатная автосигнализация Pandect X-1000 предназначена для установки в современных автомобилях, которые оснащены цифровой шиной CAN. Это позволяет оснастить автомобиль надежной охранной системой с реализацией охранных функций от внешних физико-механических воздействий на автомобиль (удары, движения, наклоны и т.д.). Данная система оптимизирована для работы с использованием штатных брелоков-ключей
Читать полностью
Pandect X-1000 - Сигналізація з CAN модулем

Штатна автосигналізація Pandect X-1000 призначена для встановлення в сучасних автомобілях, що оснащені цифровою шиною CAN. Це дозволяє обладнати автомобіль надійною охоронною системою з реалізацією охоронних функцій від зовнішніх фізико-механічних впливів на автомобіль (удари, рухи, нахили). Дана система оптимізована для роботи з використанням штатних брелоків-ключів сучасних автомобілів, кодування передавального сигналу яких зламати неможливо.

Вбудований двоканальний контролер дозволяє підключати і працювати відразу з двома CAN-шинами.

Вбудований порт USB дозволяє швидко оновлювати прошивку і програмувати систему за допомогою ПК або будь-якого іншого сучасного портативного мультимедійного пристрою (ноутбук, планшет і т.д.) і спеціального ПЗ Pandora Alarm Studio і Pandora DXL-loader. Керувати режимами системи можна за допомогою кнопки, що розташована на базовому блоці. Вбудовані світлодіоди інформують користувача про правильність роботи з цифровими шинами.

Для коректного встановлення потрібен лише основний блок.
Можливість підключення додаткових реле і зовнішніх модулів.
Вбудований акселерометр.
Керування за допомогою міток або в Slave-режимі від штатного ключа.
Керування передпусковими підігрівачами.

Керування системою здійснюється з однокнопковних брелоків-міток IS-750 (входять комплект), які можуть бути або додатковим засобом авторизації власника при спробі зняття автомобіля з охорони штатним брелоком, або командним брелоком, що керує режимами охорони автомобіля.

Мініатюрність базового блоку автосигналізації Pandect X-1000 забезпечена найновішими компонентами в BGA-корпусуванні та мистецтвом схемотехніки і програмування найкращих інженерів компанії. Функціональність та потужність даного базового блоку (при його рекордній мініатюрності) значно перевершує всі присутні на світовому ринку автосигналізації, за винятком останніх телеметричних комплексів Pandora. Вона оснащена двоканальним CAN-контролером (2xCAN ) з повним набором розширених команд, вбудованим USB-портом, цифровим інтерфейсом для сучасних передпускових підігрівачів Webasto і Eberspeher, модулів обходу іммобілайзерів iDataLink і Fortin.

Високочутливий трикоординатний акселерометр з обробкою алгоритму, що використовує Фур'є-перетворення, забезпечує надійне розпізнавання агресивних впливів і позбавляє від помилкових спрацьовувань при грозі, проїжджаючих поруч вантажівках.

Тип
Односторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
есть
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
встроенный датчик, SLAVE режим, USB интерфейс
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели