Нет в наличии
15045 грн.
Наличные:
15045 грн
Безнал:
18055 грн
Приватбанк:
16047 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-3970 – GSM-сигнализация

Телеметрическая система для автомобилей с прямым подключением к цифровым шинам.

Новый брелок D-600 позволяет управлять всеми режимами сигнализации, контролировать состояние, отправлять экстренные (SOS) GSM-уведомления. Новый гибридный, сегментно-графический, инверсный (белые символы на черном) ЖК-дисплей брелока D-600 обеспечивают комфортный уровень контрастности в любых условиях, вплоть до
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pandora DXL-3970 – GSM-сигналізація

Телеметрична система для автомобілів з прямим підключенням до цифрових шинам.

Новий брелок D-600 дозволяє керувати всіма режимами сигналізації, контролювати стан, відправляти екстрені (SOS) GSM-повідомлення. Новий гібридний, сегментно-графічний, інверсний (білі символи на чорному) РК-дисплей брелока D-600 забезпечують комфортний рівень контрастності в будь-яких умовах, аж до повної темряви. Високу інформативність і функціональність брелока забезпечує додаткова графічна частина дисплея, звуковий сповіщувач і світлодіодні індикатори стану.

Інформаційний інтернет-сервіс www.p-on.ru доступний абсолютно безкоштовно. Він дає можливість переглядати історію подій, що відбувалися з автомобілем. Кожна подія зберігається з вказівкою часу і дати (необхідний GPS/ГЛОНАСС-приймач) і конкретного географічного місця, використовуючи Google Maps, Yandex Maps, OpenStreetMap на ваш вибір.

Мультисистемний CAN-інтерфейс: підтримується робота з LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus (до 1 Mbit/sec).

Особиста безпека власника. Якщо вам щось загрожує – натисніть кнопку на брелоку. Pandora повідомить ваших близьких і спецслужби про проблему, відправить координати автомобіля. Якщо ви потрапили в ДТП, система в автоматичному режимі повідомить ваших близьких, відправить поточні координати автомобіля, зафіксує факт аварії в історії подій в інтернет-сервісі.

Контроль і керування двигуном: функція турботаймера і підтримки запалювання дозволяє чудово працювати з турбованим двигуном і залишати автомобіль під охороною з працюючим двигуном без ключа в запалюванні.

Цифрове керування підігрівачами. Якщо у вашому автомобілі є штатний передпусковий підігрівач або догрівач двигуна, можна керувати ним за допомогою телеметричної системи Pandora.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
GPS модуль
подключаемый
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
автозапуск двигателя, турботаймер
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Олег, 11.09.2015

    совершенно бессмысленное устройство, да еще и за огромные деньги. эта же фирма, под таким же названием выпускает кодграббер для этих сигнализаций. практически все производители сигнализаций выпускают и кодграбберы к ним . то есть производителю все равно что продавать, главное что бы покупали.


Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели