Автосигнализация Pandora DXL-3970


Нет в наличии
15045 грн.
Наличные:
15045 грн
Безнал:
18810 грн
Приватбанк:
16570 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-3970 – GSM-сигнализация

Телеметрическая система для автомобилей с прямым подключением к цифровым шинам.

Новый брелок D-600 позволяет управлять всеми режимами сигнализации, контролировать состояние, отправлять экстренные (SOS) GSM-уведомления. Новый гибридный, сегментно-графический, инверсный (белые символы на черном) ЖК-дисплей брелока D-600 обеспечивают комфортный уровень контрастности в любых условиях, вплоть до
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pandora DXL-3970 – GSM-сигналізація

Телеметрична система для автомобілів з прямим підключенням до цифрових шинам.

Новий брелок D-600 дозволяє керувати всіма режимами сигналізації, контролювати стан, відправляти екстрені (SOS) GSM-повідомлення. Новий гібридний, сегментно-графічний, інверсний (білі символи на чорному) РК-дисплей брелока D-600 забезпечують комфортний рівень контрастності в будь-яких умовах, аж до повної темряви. Високу інформативність і функціональність брелока забезпечує додаткова графічна частина дисплея, звуковий сповіщувач і світлодіодні індикатори стану.

Інформаційний інтернет-сервіс www.p-on.ru доступний абсолютно безкоштовно. Він дає можливість переглядати історію подій, що відбувалися з автомобілем. Кожна подія зберігається з вказівкою часу і дати (необхідний GPS/ГЛОНАСС-приймач) і конкретного географічного місця, використовуючи Google Maps, Yandex Maps, OpenStreetMap на ваш вибір.

Мультисистемний CAN-інтерфейс: підтримується робота з LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus (до 1 Mbit/sec).

Особиста безпека власника. Якщо вам щось загрожує – натисніть кнопку на брелоку. Pandora повідомить ваших близьких і спецслужби про проблему, відправить координати автомобіля. Якщо ви потрапили в ДТП, система в автоматичному режимі повідомить ваших близьких, відправить поточні координати автомобіля, зафіксує факт аварії в історії подій в інтернет-сервісі.

Контроль і керування двигуном: функція турботаймера і підтримки запалювання дозволяє чудово працювати з турбованим двигуном і залишати автомобіль під охороною з працюючим двигуном без ключа в запалюванні.

Цифрове керування підігрівачами. Якщо у вашому автомобілі є штатний передпусковий підігрівач або догрівач двигуна, можна керувати ним за допомогою телеметричної системи Pandora.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
CAN модуль
есть
GPS модуль
подключаемый
GSM модуль
есть
Дополнительно
турботаймер, автозапуск двигателя
Сирена в комплекте
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    совершенно бессмысленное устройство, да еще и за огромные деньги. эта же фирма, под таким же названием выпускает кодграббер для этих сигнализаций. практически все производители сигнализаций выпускают и кодграбберы к ним . то есть производителю все равно что продавать, главное что бы покупали.

    Олег, 11.09.2015

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели