Антитуман VERYLUBE XB 40028 320мл


Есть в наличии
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
81 грн
73 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

VERYLUBE XB 40028 320мл - Антитуман

В процессе передвижения автомобиля водители часто отвлекаются на то, чтобы осушить запотевшее стекло самостоятельно. При этом они теряют бдительность и концентрацию на дороге, что может привести к возникновению аварийных ситуаций. Чтобы избежать таких ситуаций и обеспечить чистоту и прозрачность стекол на протяжении длительного периода следует использовать современное средство - антитуман.
Читать полностью
Технічні параметри:

VERYLUBE XB 40028 320мл - Антитуман

У процесі пересування автомобіля водії часто відволікаються на те, щоб осушити запотівше скло самостійно. При цьому вони втрачають пильність і концентрацію на дорозі, що може привести до виникнення аварійних ситуацій. Щоб уникнути таких ситуацій і забезпечити чистоту і прозорість скла протягом тривалого періоду слід використовувати сучасний засіб - антитуман.
Антитуман VERYLUBE XB 40028 320мл - засіб, який запобігає запотівання стекол в умовах підвищеної вологості, а також в прохолодну і вологу погоду (особливо коли йде дощ, падає сніг і т.д.)
Антитуман відрізняється швидкістю дії, добре працює при рівні підвищеної вологості, безпечний для скла, не впливає на зміни його структури і не завдає будь-які пошкодження, після нанесення не залишає розлучень, а формує надійну захисну плівку.
Засіб ефективний на основі регулярного використання, ефект від антитумана протримається близько 3-4 тижнів, далі процедуру нанесення слід повторити.
Працювати з засобом краще з відкритими дверима салону авто, щоб була хороша вентиляція, так як в складі антитумана є ізопропиловий спирт.
Засіб хоч і випускається невеликого обсягу, але дуже економічний у використанні.
Після обробки засіб не викликає зорових деформацій, а тільки лише забезпечує хорошу видимість.

Вид
Аэрозоль
Объем (мл)
320

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Средство хорошо борется с запотеванием, вот только применяю я его только на стёклах дверей, там его вполне реально нормально растереть. На лобовое наносить вообще не рекомендую - нереально растереть и остаются разводы, которые в тёмное время суток от встречных фар сияют на всё стекло.

  Денис, 13.10.2017

  А мне лично не понравилось.буду искать другое

  Олег, 19.01.2017

  Средство работает , но на лобовое стекло лучше не наносить! В ночное время лобовое стекло мутное. На боковых стеклах норм, а заднее стекло после обработки запотело.

  Николай, 26.01.2016

  Антитуман действует, но стекло все мутное как будто в мыле, ночью автомобили видно как светящиеся шары. Оттереть сложно

  Станислав, 21.12.2015

  Не використовуйте на лобове скло. В нічний час від зустрічних фар блистить все скло (як його тільки не три серветкою) і засліплює. На боковому склі ефект помітний (запотівання зменшилось).

  Юрій Луцьк, 24.10.2014

Другие модели марки «VERYLUBE» в категории «Антитуман»
Показать все модели