Подкатной домкрат INTERTOOL GT0102


Есть в наличии
769 грн.
Наличные:
769 грн
Безнал:
961 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL GT0102 - Домкрат подкатной

Тип: домкрат подкатной
Высота подъема: 135-345 мм
Грузоподъемность: 2 т

Подкатной домкрат GT0102 - предназначен для работы с легковыми авто и грузами, не превышающими вес 2т. Высота подхвата составляет 135мм, а максимальная высота подъема равна 345мм. Подкатные домкраты часто используются в шиномонтажных и авторемонтных мастерских.

Они удобны для перемещения - на четырех
Читать полностью
INTERTOOL GT0102 - Домкрат підкатний

Тип: домкрат підкатний
Висота підйому: 135-345 мм
Вантажопідйомність: 2 т

Підкатний домкрат GT0102 - призначений для роботи з легковими авто та вантажами, що не перевищують вагу 2т. Висота підхоплення становить 135мм, а максимальна висота підйому дорівнює 345мм. Подкатні домкрати часто використовуються в шиномонтажних та авторемонтних майстернях.

Вони зручні для переміщення - на чотирьох колесах, два з яких, повертаються. Місця встановлення домкрата вказані в інструкції автомобіля. Домкрат повинен стояти на рівній твердій поверхні. В іншому випадку він може перекинутися. Колеса автомобіля потрібно загальмувати і підставити під них упори. Домкрат приводиться в дію обрезиненою рукояткою накачування, яка йде в комплекті. Для того щоб підняти вантаж, необхідно закріпити рукоятку і закрити запірний вентиль, обертаючи рукоятку за годинниковою стрілкою.

Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, тому що під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через кільця ущільнювачів і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані та забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину. Для того щоб опустити вантаж необхідно повернути рукоятку проти годинникової стрілки. Домкрат для зберігання і транспортування поставляється в пластиковому футлярі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели