Есть в наличии (1-2 дня)
3342 грн.
Наличные:
3342 грн
Безнал:
4011 грн
Приватбанк:
3505 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Alpine SWR-8D2 - сабвуферный динамик
Это сабвуферный динамик серии Type-R от Alpine, четвертого поколения, имеет новую конструкцию и улучшения, которые позволят получить более чистый и глубокий бас, быструю и точную работу в переходных процессах. Используется система охлаждения с радиальной вентиляцией звуковой катушки воздушным потоком, которая позволяет минимизировать потерю мощности и увеличить время бесперебойной работы.
Это пассивный
Читать полностью
Технічні параметри:

Alpine SWR-8D2 - сабвуферний динамік
Це сабвуферний динамік серії Type-R від Alpine, четвертого покоління, має нову конструкцію і поліпшення, які дозволять отримати більш чистий і глибокий бас, швидку і точну роботу в перехідних процесах. Використовується система охолодження з радіальної вентиляцією звукової котушки повітряним потоком, яка дозволяє мінімізувати втрату потужності і збільшити час безперебійної роботи.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з литим алюмінієвим кошиком. Діаметр динаміка 200 мм (8"). При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він становить 176 мм, і монтажна глибина, яка становить - 115 мм. Діапазон частот від 30 до 200 Гц, з чутливістю в 88 Вт/м. Дифузор сабвуфера параболічний виготовлений з целюлози, який посилений кевлар, і зі збільшеним пилозахисним ковпачком волокнистої структурою. Він підвішений і відцентровано за допомогою Високоамплітудний литого підвісу, складної форми. Довготривала потужність RMS динаміка - 350 Вт, максимальна заявлена потужність - 1000 Вт. Сабвуфер з високотемпературної алюмінієвої звуковою котушкою, вона подвійна чотиришарова з номінальним опором по 2 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.
У комплект входить один сабвуфер.

Размер
8" (20см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Номинальная мощность RMS
350 (Вт)
Сопротивление
2+2 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
целлюлоза
Монтажная глубина
115 (мм)
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели