Нет в наличии
2232 грн.
Наличные:
2232 грн
Безнал:
2679 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Karbonn X9000 - Видеорегистратор

Главным функциональным элементом устройства является камера с широкоугольным объективом с углом обзора 120 градусов. Особенности конструкции позволяют камере вращаться, охватывая практически все поле зрения. Высокая светосила объектива позволяет получать качественное изображение даже в сумерках, к тому же гаджет имеет режим ночного видения, что позволяет ему эффективно работать, несмотря на время суток. К
Читать полностью
Karbonn X9000 - Відеореєстратор

Головний функціональний елемент пристрою – це камера з ширококутним об'єктивом із кутом огляду 120 градусів. Особливості конструкції дозволяють камері обертатися, охоплюючи практично всі події в полі зору. Висока світлосила об'єктиву дозволяє отримувати якісне зображення навіть у сутінках, до того ж гаджет має режим нічного бачення, що дозволяє йому ефективно працювати у будь-який час доби. Окрім цього, біля камери розташована система світлодіодного підсвічування. Відеореєстратор Karbonn X9000 знімає відео в двох режимах роздільного бачення: 1920х720 і 1280х400. Також доступні три режими для зйомки стоп-кадрів: 1,3 Мп, 3Мп, 5 Мп. Відео та графічні файли записуються на карту пам'яті microSD (обсягом до 32 Гб) в стандартних розширеннях – AVI і JPG, що значно економить місце на носії даних.

Відеореєстратор оснащений датчиком руху, що дозволяє йому працювати в режимі камери спостереження, наприклад, на стоянці або поза автомобілем. Велика кількість інтерфейсних роз'ємів, таких як HDMI, USB, AV OUT , дає можливість підключити пристрій до зовнішніх джерел чи споживачів відеосигналу (наприклад, телевізора або монітора) і використовувати його як медіа-плеєр. Якісне збирання, матеріали, висока ефективність та надійність у поєднанні з ціною виводять відеореєстратор Karbonn X9000 в безсумнівні лідери продажу.

Разрешение записи
HD 720p-1280x720
Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Корпус
моноблок
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
2
Экран
Есть
Диагональ экрана
2.7 (дюймы)
Аккумулятор
нет
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
AV, HDMI, mini USB
Цвет
Серый
Страна производитель
Китай
Встроенный GPS
Нет

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Можно ли заказать только крепление?

    Владимир, 16.11.2014

    Нет отдельно креплений для этого регистратора !

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Karbonn» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели