Размораживатель TURTLE WAX De-Icer T4040 500мл


Снят с производства
114 грн.
Наличные:
114 грн
Безнал:
142 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX De-Icer T4040 500мл - Средство для разморозки стекол

Объем: 500 мл

Специальное средство для оттаивания и удаления снега и льда с автомобильных стекол, зеркал, а так же разблокировки замерзших механизмов замков, и других деталей, подвергающихся обледенению. Очень быстро и достаточно эффективно удаляет образовавшуюся на лобовом стекле изморозь, для удаления снега и твердого льда потребуется немного больше времени. При
Читать полностью
TURTLE WAX De-Icer T4040 500мл - Засіб для розморозки скла

Об'єм: 500 мл

Спеціальний засіб для відтавання і видалення снігу і льоду з автомобільнльного скла, дзеркал, розблокування замерзлих механізмів замків, та інших деталей, що піддаються обмерзанню. Дуже швидко і досить ефективно видаляє на лобовому склі паморозь, для видалення снігу та твердого льоду потрібно трохи більше часу. При використанні розморожувача Turtle wax зменшується можливість утворення на склі подряпин під час видалення снігу та льоду "двірниками" і скребком. Після застосування розморожувача стекол Turtle wax De - Icer знижується ймовірність повторної появи обледеніння за певних умов. До складу розморожувача не входить розчинник. Не заподіює шкоди лакофарбовому покриттю автомобіля, дверним і віконним ущільнювачам!

Спосіб використання:
За допомогою щітки видаліть пухкий сніг зі скла, дзеркал і щіток склоочищувача. Нанесіть склад на замерзлі поверхні з відстані 30 см, дайте засобу ввібратися в лід на протязі 15-30 секунд. Якщо двірники відтанули, з їх допомогою видаліть підталий лід, якщо кірка льоду більш товста і не розчинилася з першого разу, нанесіть засіб повторно і знову почекайте, якщо лід зовсім товстий, допоможіть засобу за допомогою спеціального скребка для льоду. М'якою тканиною видаліть складу розпорошений на лакофарбове покриття автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Размораживатель»
Показать все модели