Нет в наличии
7125 грн.
Наличные:
7125 грн
Безнал:
8551 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FlyAudio CVS-1166 - Коммутационный блок

На сегодняшний день возможности смартфонов предлагают более новые программные решения для работы и развлечения пользователей, которые мы сможем выводить на большой экран мультимедийных устройств автомобиля.
Инновационное решение поддерживает технологии передачи данных для Андроид платформ – Miracast и для платформ iOS -AirPlay. Вывод изображения c экрана смартфона передается посредством Wi-Fi на
Читать полностью


FlyAudio CVS-1166 - Комутаційний блок

На сьогоднішній день можливості смартфонів пропонують більш нові програмні рішення для роботи і розваги користувачів, які ми зможемо виводити на великий екран мультимедійних пристроїв автомобіля.
Інноваційне рішення підтримує технології передачі даних для Андроїд платформ - Miracast і для платформ iOS - AirPlay. Відтворення зображення з екрану смартфона передається за допомогою Wi-Fi на будь-який пристрій, що має аудіо-відео вхід (AV-in).
З цим пристроєм ви можете використовувати навігаційні програми наявні на смартфоні, відтворювати відео-аудіо файли, грати в ігри, які підтримують технології Miracast і AirPlay, таких як: Real Racing 2, FIFA 12, Modern Combat 3, Chopper 2 та багато інших.

Android пристрої
Даний комутаційний блок дозволяє відображати повну інформацію зі смартфонів на ОС Андроїд 4.2, що підтримують технологію передачі даних Miracast:
Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S IV, Samsung Galaxy Note II;
LG Optimus, LG Nexus4;
HTC One;
Sony Xperia Z, ZL, T, V і інші моделі.

Про сумісність
Дане рішення можливо використовувати з будь-якими екранами і мультимедійними пристроями мають аудіовідео вхід (JVC, Panasonic, Sony, Clarion, Kenwood, Prology та інші).

Тип
Видеоинтерфейс

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fly Audio» в категории «Адаптер»
Показать все модели