Моторное масло MOTUL 913C 5W-30 855351 5л


Нет в наличии
1709 грн.
Наличные:
1709 грн
Безнал:
2051 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOTUL 913C 5W-30 855351 5л - Моторное масло

Высокотехнологичное 100% синтетическое моторное масло. Специально разработано для использования в двигателях автомобилей Ford, где требуются масла с пониженным содержанием сульфатной золы, фосфора и серы (Mid SAPS) и низкой величиной вязкости HTHS (высокая температура и высокая скорость сдвига), находящейся в пределах от 2.9 до 3.5 мПа.с: Ford, Rover, Jaguar, Land Rover и т.д.
Применимо
Читать полностью
Технічні параметри:

MOTUL 913C 5W-30 855351 5л - Моторна олива

Високотехнологічне 100 % синтетичне моторне масло. Спеціально розроблене для використання в двигунах автомобілів Ford, де потрібні масла з пониженим вмістом сульфатної золи, фосфору і сірки (Mid SAPS) і низькою величиною в'язкості HTHS (висока температура і висока швидкість зсуву) , що знаходиться в межах від 2.9 до 3.5 мПа.з: Ford, Rover, Jaguar, Land Rover и т.д.
Застосовується для сучасних бензинових і дизельних двигунів з каталітичним нейтралізатором чи фільтром сажі (DPF), що вимагають масел стандарту ACEA A5/B5.
100 % синтетичне масло було створено з урахуванням відповідності останнім технічним вимогам бензинових і дизельних двигунів, в яких передбачено використання масел відповідних вимогам Ford WSS M2C 913С. Стандарт повністю сумісний з більш ранніми специфікаціями FORD WSS M2C 913 A and 913 B.
У структурі масла є комплекс надійних присадок, за допомогою яких масло ефективно захищає від утворення корозії, іржі. Також це масло відрізняється високим рівнем стабільності проти окислення.
За допомогою надійної масляної плівки, яку утворює масло на металевих поверхнях воно ефективно захищає елементи двигуна від зносу.
Дане моторне масло добре зарекомендувало себе в умовах роботи при важких навантаженнях і підвищених температурах.
При мінусових температурних показниках зберігається прокачуваємість і плинність, а при високих плюсових стабільна масляна плівка.
Енергозберігаючі властивості масла сприяють більш ефективному і економному його використанню.
Також моторне масло відрізняється хорошими миючими властивостями, мінімізує рівень появи відкладень, підтримує двигун в чистоті.
Переваги масла: комплексний і надійний захист двигуна в широкому діапазоні навантажень, відмінна теплопровідність, хороші експлуатаційні показники, прекрасні в'язкісно-температурні властивості.
Масла компанії Motul відрізняються високою якістю. Цей бренд добре зарекомендував себе на ринку України.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-30
Объем
5 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A5/B5
Допуск Ford, Aston Martin, Jaguar, Land Rover
WSS M2C 913C, WSS M2C 913B, WSS M2C 913A
Производство
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MOTUL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели