Тосол МФК Тосол TRIOL EURO -35 10кг


Нет в наличии
446 грн.
Наличные:
446 грн
Безнал:
535 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

МФК Тосол TRIOL EURO -35 10кг - Охлаждающая жидкость

Вес: 10 кг
Качественный продукт, для систем охлаждения двигателей автомобилей, эксплуатируемых при умеренных погодных условиях, но требующих специальной защиты.
Тосол Триол Euro -35, изготовлен на основе высококачественных антифризных компонентов, которые обеспечивают максимальную защиту от коррозии всех элементов системы охлаждения двигателя автомобиля, предотвращают
Читать полностью
Технічні параметри:

МФК Тосол TRIOL EURO -35 10кг - Охолоджуюча рідина

Вага: 10 кг
Якісний продукт, для систем охолодження двигунів автомобілів, експлуатованих при помірних погодних умовах, але потребують спеціального захисту.
Тосол Тріол Euro -35, виготовлений на основі високоякісних антифризних компонентів, які забезпечують максимальний захист від корозії всіх елементів системи охолодження двигуна автомобіля, запобігають поверхневу і щілисту корозію. Спеціальні присадки, іноземного виробництва, запобігають кавітації, а також відкладенню солей жорсткості в системі охолодження. Рекомендується до застосування в системах охолодження з радіаторами будь-яких типів. У зимовий період захищає систему охолодження від замерзання, а в літній від перегріву. Неагресивний до гумових виробів і пластики. Не містить амінів, фосфатів, силікатів і нітритів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «МФК» в категории «Антифриз»
Показать все модели