Нет в наличии
230 грн.
Наличные:
230 грн
Безнал:
276 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Тосол TRIOL EURO -35 5кг - Охлаждающая жидкость

Вес: 5 кг
Качественный продукт, для систем охлаждения двигателей автомобилей, эксплуатируемых при умеренных погодных условиях, но требующих специальной защиты.

Тосол Триол Euro -35, изготовлен на основе высококачественных антифризных компонентов, которые обеспечивают максимальную защиту от коррозии всех элементов системы охлаждения двигателя автомобиля, предотвращают
Читать полностью
Технічні параметри:

Тосол TRIOL EURO -35 5кг - Охолоджуюча рідина

Вага: 5 кг
Якісний продукт, для систем охолодження двигунів автомобілів, експлуатованих при помірних погодних умовах, але потребують спеціального захисту.

Тосол Тріол Euro -35, виготовлений на основі високоякісних антифризних компонентів, які забезпечують максимальний захист від корозії всіх елементів системи охолодження двигуна автомобіля, запобігають поверхневій і щілистій корозії. Спеціальні присадки, іноземного виробництва, запобігають кавітації, а також відкладенню солей жорсткості в системі охолодження. Рекомендується до застосування в системах охолодження з радіаторами будь-яких типів. У зимовий період захищає систему охолодження від замерзання, а в літній від перегріву. Неагресивний до гумових виробів і пластики. Не містить амінів, фосфатів, силікатів і нітритів.

Тип
Тосол
Цвет
синий
Объем (л)
5
Упаковка
канистра пластиковая
Производство
Украина
Бренд
МФК

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «МФК» в категории «Антифриз»
Показать все модели