Бустер (пусковое устройство) Telwin SPEED START 1212


Нет в наличии
2594 грн.
Наличные:
2594 грн
Безнал:
3113 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Telwin SPEED START 1212- Пуско-зарядное устройство
Итальянское пусковое устройство Telwin SpeedStart 1212 может стать оптимальным решением при решении купить компактный прибор для экстренного запуска автомобильного двигателя или подзаряда аккумуляторных батарей устройств с напряжением 12В. Наличие собственных аккумуляторных батарей емкостью 17Ач позволяет использовать прибор в качестве зарядного или питающего устройства. Легко справится с
Читать полностью
Технічні параметри:

Telwin SPEED START 1212 - Пуско-зарядний пристрій

Італійське пусковий пристрій Telwin SpeedStart 1212 може стати оптимальним рішенням при вирішенні купити компактний прилад для екстреного запуску автомобільного двигуна або підзарядки акумуляторних батарей пристроїв з напругою 12В. Наявність власних акумуляторних батарей ємністю 17Ач дозволяє використовувати прилад як зарядного або живильного пристрою. Легко впорається з заводом двигунів не тільки легкових автомобілів, але і моторних човнів, мотоциклів, вантажівок, мелкогабаритной сільськогосподарської техніки. Миттєвий запуск забезпечений завдяки гарному пусковому току в 1000А. Основний пусковий струм складає 300А, чого так само досить для швидкого заряду електроприладів або постачання їх харчуванням.
Акумуляторні батареї Пускозарядні пристрої можуть використовуватися багаторазово для пуску або заряду до їх розряду. Важливо не допускати повного розряду, щоб не порушити цілісність акумуляторів. Рекомендується провести дванадцятигодинну зарядку до початку використання і постійну підзарядку при можливості після кожного разу експлуатації. Заряджати автомобільне пускозарядний пристрій Telwin SpeedStart 1212 можна від мережі 220В або від автомобільного прикурювача на 12В відповідними шнурами, що йдуть в комплекті. Під час зарядки автомобільного акумулятора підключений через прикурювач ПЗУ буде підтримувати стабільну напругу всіх робочих систем в автомобілі. При цьому електронна система не наражається на небезпеку за рахунок наявності вбудованої автоматичної захисної системи від перевантажень на виході. Автоматизація процесу заряду спрощує обслуговування, дозволяючи не чекати закінчення, ПЗУ сам припинить роботу по досягненню 100%.

Переносний пусковий пристрій Telwin SpeedStart 1 212 виглядає малогабаритне і компактно з вагою в 5,8 кг, що відмінно підходить для мобільного використання в подорожах. За дизайном пластиковий корпус червоного кольору виглядає сучасно і практично. Плоский прямокутний чемоданчик з литою ручкою не займає місця в багажнику і зручний при перенесенні і експлуатації. Бічні котушки призначені для намотування на них пускових кабелів з зажимами різної полярності. На корпусі також є панель з кнопкою харчування і світловими індикаторами, що сповіщає про рівень заряду і різних аварійних ситуаціях. Наявність світлодіодної лампи на 3,6 є необхідним доповненням для можливості використання в будь-який час дня і ночі.

Функции и оснащение
Функция запуска двигателя автомобиля
Пусковой ток
1000 (А)
Выходное напряжение
12 (В)
Заряд бустера
12, 220 (В)
Тип упаковки
Картонная упаковка
Длина
125 (мм)
Ширина
290 (мм)
Высота
315 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Telwin» в категории «Бустер (пусковое устройство)»
Показать все модели