Бустер (пусковое устройство) Telwin SPEED START 1812


Нет в наличии
5777 грн.
Наличные:
5777 грн
Безнал:
6933 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Telwin SPEED START 1812- Пусковое устройство

Одно из самых мощных в выпущенной итальянским производителем линейке автомобильное пускозарядное устройство Telwin SpeedStart 1812 справится с запуском и зарядом двигателя любого типа автомобиля, будь-то легковой автомобиль или грузовая сельскохозяйственная техника. В этот же список можно отнести любое транспортное средство, такое как мотоцикл или катер. Максимальный показатель пускового тока
Читать полностью
Технічні параметри:

Telwin SPEED START 1812- Пусковий пристрій

Одне з найпотужніших в випущеної італійським виробником лінійці автомобільне пускозарядний пристрій Telwin SpeedStart 1812 впорається з запуском і зарядом двигуна будь-якого типу автомобіля, будь-то легковий автомобіль або вантажна сільськогосподарська техніка. В цей же список можна віднести будь-який транспортний засіб, таке як мотоцикл або катер. Максимальний показник пускового струму становить 1500А, який легко впорається з потужними двигунами з напругою 12В. Здатний на багаторазовий запуск на одному заряді, що вигідно відрізняє італійську модель від інших пускозарядних пристроїв.
Наявність власного вбудованого акумулятора ємністю 38Ач робить з пускового пристрою ефективний зарядний пристрій, який швидко зарядить акумуляторні батареї будь-якого двенадцатівольтових електроприладу. Далеко від населених пунктів під час автомобільних подорожей пусковий пристрій Telwin SpeedStart 1812 стане не тільки рятівним колом під час заглухлого двигуна, але і створить комфорт, забезпечуючи харчуванням портативні програвачі, планшети, мобільні телефони, електробритви тощо При настанні темряви ПЗУ забезпечить хорошим освітленням за допомогою світлодіодної лампи на 3,6Вт, розміщеної на корпусі.

Зовнішня конструкція являє собою акуратних розмірів чемоданчик, виготовлений з міцного якісного пластика. Переносний пускозарядний пристрій Telwin SpeedStart 1 812 має литу форму корпусу зі зручною для перенесення рукояткою з сучасним ергономічним видом. Для зручності складання проводів на корпусі передбачені бічні котушки. На правій стороні розташований кабель з зажимом чорного кольору з негативним зарядом, а зліва - червоного для позитивного заряду. Захист від інверсії полярності сповістить звуковим і світловим сигналом при неправильному підключенні.

Вся робота пристрою і можливі аварії відображаються на панелі корпусу світловою індикацією. Підписані лампочки сигналізують про виниклу проблему або нормальній роботі. Серед важливих функцій на панелі відображаються контроль рівня заряду і автоматичне відключення при досягненні 100%, поточний рівень заряду, інверсія полярності, наявність харчування в пристрої. Важливо не допускати повної розрядки акумуляторних батарей в ПЗУ, щоб уникнути порушення їх цілісності. Для цього необхідно проводити зарядку пускового пристрій протягом 12 годин до використанням і після експлуатації, коли рівень залишкового заряду нижче середнього. Незалежно від використання, обов'язково заряджати акумулятор кожні три місяці. Харчується як від мережі 220В, так і від автомобільного прикурювача на 12В, для чого комплектується відповідними шнурами.

Функции и оснащение
Функция запуска двигателя автомобиля
Пусковой ток
1500 (А)
Выходное напряжение
12 (В)
Заряд бустера
12, 220 (В)
Тип упаковки
Картонная упаковка
Длина
200 (мм)
Ширина
320 (мм)
Высота
350 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Telwin» в категории «Бустер (пусковое устройство)»
Показать все модели