Нет в наличии
2742 грн.
Наличные:
2742 грн
Безнал:
3291 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Telwin T-CHARGE 18- Зарядное устройство

Такие приборы называют "разумными устройствами", и это справедливо. Зарядное устройство TELWIN T-CHARGE 18 BOOST 12V для аккумуляторов 12 В имеет электронное управление тока заряда. В электронной схеме аппарата предусмотрено автоматическое прерывание и восстановление. В опциях присутствует подзарядка нормальная и быстрая. Поэтому устройство идеально подходит для всех типов аккумуляторов GEL, WET,
Читать полностью
Технічні параметри:

Telwin T-CHARGE 18- Зарядний пристрій

Такі прилади називають "розумними пристроями", і це справедливо. Зарядний пристрій TELWIN T-CHARGE 18 BOOST 12V для акумуляторів 12 В має електронне керування струму заряду. В електронній схемі апарату передбачено автоматичне переривання та відновлення. В опціях присутня підзарядка нормальна і швидка. Тому пристрій ідеально підходить для всіх типів акумуляторів GEL, WET, AGM, 12V мотоциклів, автомобілів, фургонів, тракторів і човнів. Користування апаратом інтуїтивно зрозуміле, з управлінням справиться будь-який користувач. У приладі є вибір трьох рівнів струму заряду, індикатор сигналізації заряду, кінця заряду, спрацьовування захисту при короткому замиканні кабелів або зміненої полярності. Також Вам безсумнівно сподобається і те, що на будь-який смак та уподобання виріб поставляється з трьома різними типами зарядних кабелів.

Область застосування:

T-CHARGE 18 BOOST призначене в основному для зарядки акумуляторів легкових (і не тільки легкових ) автомобілів з напругою живлення 12 В.

Особливості та можливості:

- Портативність;
- Система PULSE - TRONIC;
- Зарядка нормальна і прискорена;
- Індикатор сигналізації заряду;
- Спрацювання захисту при короткому замиканні або зміненої полярності.

Ток заряда
8 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Telwin» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели