Есть в наличии
110 грн.
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DoneDeal DD6873 - Клей-герметик водостойкий

Быстросхватывающийся, водостойкий, универсальный, вязкий, прозрачный клей-герметик для склейки практических всех материалов, применяемых при производстве спортинвентаря, туристического снаряжения, обуви, одежды, надувных матрасов, лодок, катеров, яхт. Благодаря эластичности и высокой адгезии практически ко всем материалам позволяет надежно соединить разнородные материалы с разными физическими
Читать полностью
Технічні параметри:

DoneDeal DD6873 - Клей-герметик водостійкий

Водостійкий, універсальний, в'язкий, прозорий клей-герметик для склеювання практично всіх матеріалів, застосовуваних при виробництві спортінвентарю, туристичного спорядження, взуття, одягу, надувних матраців, човнів, катерів, яхт. Завдяки еластичності і високій адгезії практично до всіх матеріалів дозволяє надійно з'єднати різнорідні матеріали з різними фізичними властивостями (скло - гума , пластик- дерево і т.д.)

DD6873 прекрасно ремонтує прогумовану тканину, проникаючи в структуру тканини і створюючи міцний, еластичний вологонепроникний ремонтний шар. Витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температури, вплив технічних рідин, слабких кислот і лугів. Широко використовуються для склеювання і герметизації електро- та інших сполук яхт і катерів, фіксації конструктивних елементів, оббивок, кріплення.

За допомогою "Турклея" можна надійно приклеїти елементи, для фіксації яких традиційно використовується кріплення (наприклад, гачок для одягу на пластикову панель салону катера). Дозволяє здійснити відновленні конструкцій з різнорідних або композитних матеріалів, що не піддаються ремонту звичайними клеями або герметиками, так як звичайні клеї не забезпечують достатню в'язкість і еластичність клейового шва, а еластичні герметики не володіють достатньою міцністю з'єднання.

Назначение
универсальный, влагостойкий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Посоветуйте пожалуйста клей для карпета и фанеры

    Роман, 18.10.2015

    рассмотрите http://avtozvuk.ua/info/16056

    Ответ специалиста

Другие модели марки «DoneDeal» в категории «Клей»
Показать все модели