Нет в наличии
955 грн.
Наличные:
955 грн
Безнал:
1146 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

FineVu FG-200 - внешний GPS модуль для видеорегистратора

Внешний GPS FG-200 модуль для видеорегистраторов PRO Full-HD представляет собой миниатюрную плоскую коробочку, размером чуть менее половины пластиковой карты. GPS модуль PRO Full-HD подключается через основное питание видеорегистратора и кабель видеовыхода, крепится в верхней части стекла (для уверенного приема спутников) на двухсторонний скотч. GPS настолько небольшой, что без
Читать полностью
Технічні параметри:

FineVu FG-200 - зовнішній GPS модуль для відеореєстратора

Зовнішній GPS FG-200 модуль для відеореєстраторів PRO Full-HD являє собою мініатюрну пласку коробочку, розміром трохи менше половини пластикової карти. GPS модуль PRO Full-HD підключається через основне живлення відеореєстратора і кабель відеовиходу, кріпиться у верхній частині скла (для впевненого прийому супутників) на двосторонній скотч. GPS настільки невеликий, що без праці зійде за приймач вашої сигналізації.

GPS модуль записує на відео не тільки поточну швидкість власника, а й координати, маршрут і напрямок руху. За цими даними на комп'ютері, в спеціальному програмному забезпеченні можна побудувати повноцінний маршрут руху з прив'язкою до карти, наприклад Google Maps.

FG-200 має функцію battery saver, яка забезпечує автоматичне відключення GPS в паркувальному режимі, а також кнопку включення/виключення пристрою.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «FineVu» в категории «Аксессуар раздела видеорегистраторы»
Показать все модели