Автомобильная рация Icom IC-A110


Нет в наличии
26416 грн.
Наличные:
26416 грн
Безнал:
31701 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Icom IC-A110- автомобильные радиостанции

Icom IC-A110 - базовая / бортовая радиостанция авиационного диапазона. Предназначена для технических служб аэропортов, а также Службы охраны леса при связи с лесопатрульной и пожарной авиацией во время тушения лесных пожаров. В этой станции удобный и дружественный интерфейс сочетается с широкими возможностями. Установочные размеры и электрические параметры IC-A110 соответствуют международным
Читать полностью
Технічні параметри:

Icom IC - A110 - автомобільні радіостанції

Icom IC-A110 - базова/бортова радіостанція авіаційного діапазону. Призначена для технічних служб аеропортів, а також Служби охорони лісу при зв'язку з лісопатрульний та пожежної авіацією під час гасіння лісових пожеж. У цій станції зручний і дружній інтерфейс поєднується з широкими можливостями. Інсталяційні розміри та електричні параметри IC- A110 відповідають міжнародним авіаційним стандартам.
Простота в експлуатації. Мінімальна кількість перемикачів і кнопок, автоматичний шумоподавлювач зменшують можливість помилок в управлінні радіостанцією навіть в екстрених ситуаціях.
Надійна конструкція. Міцний алюмінієвий каркас і передня панель з ударостійкого пластику. Станція витримує всі механічні та кліматичні дії в умовах польоту.
Стабільна робота при вихідної потужності до 25 Вт Алюмінієвий корпус не дозволяє станції перегріватися навіть при тривалих періодах передачі.
Підсвічуються передня панель і функціональний дисплей.
Вся інформація про канали і режимах роботи відображається на великому РК - дисплеї . Потоянно виводяться частоти робочого (USE) та чергового (STBY ) каналу зв'язку. Підсвічування дисплея і ручок управління змінюється разом з панеллю приладів пілота.IC - A110 - базова / мобільна радіостанція авіаційного діапазону. Радіостанція розроблена з урахуванням можливості переходу на новий крок сітки частот в 8.33 кГц.
Надійна конструкція.
Радіостанція виконана в уніфікованому (для професійних мобільних радіостанцій ICOM) литому алюмінієвому корпусі, службовцям одночасно радіатором, і дозволить підвищити номінальну пікову потужність передавача до 36 Вт.
Зручність і доступність в експлуатації.
У 20 комірках пам'яті каналів стало можливо зберігати російськомовні (до 7 символів) найменування. Управління радіостанцією максимально спрощено(7 стандартних кнопок управління і зручний регулятор покрокової налаштування частати).
Нові можливості.
IC- A110 перекриває весь авіаційний діапазон 118 ... 137 МГц , що при кроці 8.33 кГц дозволяє вести роботу в будь-якому з 2280 каналів зв'язку. Радіостанція має вбудований конвектор напруги 27.5 В/13.8 В, що дозволяє підключення практично до всіх стандартам бортовим мереж.
Характеристики Icom IC - A110:
Виробник: Icom
Тип Радіостанції: базові/наземні
Діапазон частот: 118.000-136.975 Мгц
Потужність: 9.0Вт
Кількість каналів: 20
Наявність Дисплея: Так
Сканування: Так
Розміри: 150 x 50 x 180 мм
Вага: 1500 г
Комплектація:
Р/станція,
комунікатор,
кабель живлення,
автомобільне кріплення,
інструкція
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Icom» в категории «Рация»
Показать все модели