Камера универсальная Phantom CA-2305UN


Есть в наличии
981 грн.
Наличные:
981 грн
Безнал:
1177 грн
Приватбанк:
1045 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom CA-2305UN - Автомобильная видеокамера

Универсальная видеокамера заднего или фронтального обзора Phantom CA-2305UN на подиуме с возможностью отключения линий парковки.

Камера заднего вида производителя PHANTOM CA-2305UN - универсальная автомобильная видеокамера заднего или переднего вида, которая имеет возможность отключения линий парковки. Тип установки - на резьбовом креплении. Данное устройство качественно и
Читать полностью
Технічні параметри:

Phantom CA-2305UN - Автомобільна відеокамера

Універсальна відеокамера заднього або фронтального огляду Phantom CA-2305UN на подіумі з можливістю відключення ліній парковки.

Камера заднього виду виробника PHANTOM CA-2305UN - універсальна автомобільна відеокамера заднього або переднього виду, яка має можливість відключення ліній парковки. Тип установки - на різьбовому кріпленні. Цей пристрій якісно і ефективно функціонує в широкому діапазоні температур, від +70 °C до -30 °C. Світлочутливість камери становить 0,1 Люкс. Цей параметр показує наскільки якісна буде зйомка в сутінках і в повній темряві. Камера заднього виду зможе зробити процес паркування простим і безпечним. Камера одягнена в вологозахищений пластмасовий блок-корпус, стабільний до негативних зовнішніх впливів. Фотооб'єктив вимагає лише тільки періодичного протирання з метою чіткого захоплення зображення. Модель підійде будь-якій машині, обладнана кріпленнями, в наборі присутній кабель під'єднання (RCA вихід, довжиною 4 метри). В камеру вмонтований об'єктив з матрицею CMOS, який гарантує картинку з роздільною здатністю 762х504 точок. Запис передається на дисплей в кольоровому режимі. Широкий кут огляду - 170 градусів, зможе допомогти вільно зорієнтуватися в оточенні і дбайливо припаркуватися в необхідному місці без шкоди для оточуючих і авто.

Варіанти установки: камера переднього виду з лініями паркування або без, камера заднього виду з лініями паркування або без.

Стандартна комплектація
Камера
Провід підключення (RCA відеовихід 4м)
Інструкція з підключення
Гарантійний талон

Автомобілі
Підходить для установки на всі типи автомобілів

Тип
на резьбовом креплении
Тип матрицы
CMOS
Угол обзора
170
Установка
переключаемое
Разрешение
762х504 (пикселей)
Дополнительно
парковочная разметка
Светочувствительность
0.1 (люкс)
t° эксплуатации камеры ОТ (-), (°С)
30
t° эксплуатации камеры ДО (+), (°С)
70

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Phantom» в категории «Камера универсальная»
Показать все модели