Гаечный ключ Alloid НК-8701-13


Нет в наличии
3754 грн.
Наличные:
3754 грн
Безнал:
4505 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid НК-8701-13- Набор ключей комбинированных, 13 предметов

Набор Alloid НК-8701-13 состоит из 13-ти комбинированных ключей с трещотками и шарнирами для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещотки в накидной головке. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс. Храповой механизм каждой трещотки оснащен 72 зубцами с углом
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid НК- 8701 - 13 - Набір ключів комбінованих , 13 предметів

Набір Alloid НК-8701-13 складається з 13-ти комбінованих ключів з тріскачками і шарнірами для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачки в накидной голівці. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Механізм хропіння кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. У зв'язку з тим, що зубці тріскачки дуже дрібні, не рекомендується використовувати накидні головки під навантаженням або для зриву закислого кріплення.
Поворотний шарнірний механізм дає можливість працювати під кутом до 180 градусів і діставати кріплення в місцях з обмеженим доступом.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в кейсі з міцного пластику, в якому зручно зберігати і транспортувати інструменти.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
13
Размер
8, 32, 30, 27, 24, 22, 21, 19, 17, 14, 13, 12, 10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели