Есть в наличии
241 грн.
Наличные:
241 грн
Безнал:
289 грн
243 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hi-Fi клемма Kicx BT 4488 PG
Аккумуляторная клемма является неотъемлемой частью электрики автомобиля. И от ее качества зависит работоспособность всей электроники. Данные клеммы производства компании Kicx имеет много полезных функций и преимуществ. Одними из самых важных являются высокая прочность и долговечность. При изготовлении клемм используется очищенный цинк покрытый никелем, для обеспечения высокой проводимости тока и минимизации потери
Читать полностью
Технічні параметри:

Hi-Fi клема Kicx BT 4488 PG
Акумуляторна клема є невід'ємною частиною електрики автомобіля. І від її якості залежить працездатність всієї електроніки. Дані клеми виробництва компанії Kicx має багато корисних функцій і переваг. Одними з найважливіших є висока міцність і довговічність. При виготовленні клем використовується очищений цинк покритий нікелем, для забезпечення високої провідності струму і мінімізації втрати потужності.
Стяжні болти дозволяють міцно і надійно закріпити клему на акумуляторі не надаючи для цього великих зусиль. Кабель підключається до клеми міцно затискається одним болтом. Перед експлуатацією необхідно змастити клеми спеціальним мастилом для того щоб вони не прикипали до клем акумулятора. Швидкоз'ємні клеми дають можливість легко і швидко від'єднати бортову мережу автомобіля від акумулятора. Знімаються дуже легко, досить потягнути їх вгору на себе і клема від'єднуються від токоотвода. Швидка змінність дозволяє клем дозволяє запобігти саморазряд акумулятора, особливо в тих випадках коли коли відбувається тривалий простій автомобіля особливо зимовий період часу.

Додаткова інформація:
Монтажний діаметр: 18,5 мм
Полярність: «+»
Під'єднуються дроти: 0GA (21.2 кв.мм) + 2X4GA (8мм2).

Тип
Hi-Fi клеммы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kicx» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели