Снят с производства
1999 грн.
Наличные:
1999 грн
Безнал:
2399 грн
Приватбанк:
3622 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

PapaGO! P2Pro NEW - Видеорегистратор

Лимитированная версия PAPAGO! P2Pro NEW — выпущенна в ограниченом количестве является обновлённой версией бестселлера P2Pro.

Изменилась только начинка регистратора – установлен более новый графический чип (позволяющий в полной мере наслаждаться работой функции TSR), улучшена архитектура ПО, а также обновилась база точек контроля скорости. В остальном – это надёжный регистратор с GPS на борту,
Читать полностью
Технічні параметри:

PapaGO! P2Pro NEW - Відеореєстратор

Лімітована версія PAPAGO ! P2Pro NEW, випущена в обмеженій кількості, – оновлена версія бестселера P2Pro.

Змінилася лише начинка реєстратора: встановлено більш новий графічний чіп (що дозволяє повною мірою насолоджуватися роботою функції TSR), поліпшено архітектуру ПЗ, а також оновлено базу точок контролю швидкості. До того ж це надійний реєстратор з GPS на борту, оснащений високоякісною 6-ти лінзовою оптикою з найсучаснішою матрицею 1920 x 1080 пікселів. Це дозволяє записувати відео з максимальною чіткістю Full HD. Вбудований дисплей дозволить переглянути відзняте відео на місці або підключити пристрій до комп'ютера, телевізора та інших пристроїв за допомогою роз'ємів USB, HDMI.

Розпізнавання дорожніх знаків TSR
Для оптимізації функції розпізнавання зображень компанія PAPAGO! застосовує унікальну технологію, що дозволяє розпізнавати дорожні знаки, зокрема знаки обмеження швидкості. Використання даної функції дозволяє водієві вчасно помічати знаки обмеження швидкості та уникати їх перевищення. Дана функція також дуже корисна при поїздках незнайомою місцевістю.

FCWS дотримання дистанції
Хоча всі водії розуміють необхідність концентрації уваги під час водіння, проте людина не може постійно фокусувати свою увагу на одному об'єкті, особливо в містах, переповнених автомобілями. Система відстежує різке скорочення дистанції з об'єктом одного напрямку руху і сигналізує, якщо це критично.

Дотримання смуги руху LDWS
У дорожньо-транспортній термінології система попередження про виїзд за межі смуги руху, в тому числі на зустрічну смугу, призначена для попередження водія, що він починає перетинати свою смугу руху на швидкісних автострадах і магістральних дорогах. Система покликана мінімізувати дорожні пригоди, що найчастіше трапляються через помилки водія, відволікання уваги та сонливість. Після калібрування, пристрій здатний відстежувати дотримання руху на своїй смузі та повідомляти, якщо це критично.

Система комфорту Stop & Go
Складний трафік, пробки або просто SMS-листування можуть призвести до втрати уваги, в результаті чого водій забуває вчасно почати рух. Система комфорту Stop & Go визначає зображення автомобіля, що стоїть попереду, і сигналізує про початок його руху. Це нагадує водієві про необхідність руху – дозволяє заощадити час і нерви та допомагає бути в курсі всіх подій за кермом!

Система обробки відеосигналу WDR
Функція дозволяє використовувати в камері розширений динамічний діапазон з високою цифровою обробкою сигналу. Дана функція дозволить отримати високоякісне відеозображення яскравих і темних ділянок одного кадру одночасно.

Нагадування про ввімкнення фар
Попереджає про те, що Вам необхідно звернути увагу, чи ввімкнені фари автомобіля в темний час доби, в тунелі або паркінгу. Нагадування відбувається відразу після увімкнення реєстратора (початок руху) або в процесі їзди у темний час доби (при недостатньому освітленні за вікном).

Втома водія
Функція дозволяє встановити таймер, який попереджатиме Вас щоразу, коли Вам варто відпочити.

Ліміт швидкості
Функція сповіщає сигналом і повідомленням на екрані про перевищення швидкості. Поточна швидкість руху визначається за допомогою вбудованого GPS-датчика.

G-сенсор
Дозволяє розпізнати екстремальну ситуацію та зафіксувати відеозапис в окремому файлі, аби під час циклічного перезапису дані не були втрачені.

Розпізнавання знаків швидкості TSR
Дотримання смуги руху LDWS
Дотримання дистанції FCWS
Система комфорту Stop & Go
Система обробки відеосигналу WDR
Нагадування про ввімкнення фар
Ліміт швидкості
Таймер зупинки для відпочинку
PAPAGO ! Player
G-сенсор: захист даних при активації
Меню російською мовою

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Дополнительно
G-сенсор, WDR, LDWS, FCWS/ADAS
Тип крепления
наклейка, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
130
Экран
есть
Диагональ экрана
2.4 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
HDMI, mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
3.5 (Мп)
Страна производитель
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «PAPAGO» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели