Есть в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
174 грн
161 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Сабвуферный терминал Kicx TC-0107
При установке сабвуфера нельзя недооценивать важную роль сабвуферных терминалов, ведь именно от них зависит целостность и качество звучания акустической системы, так называемый финальный штрих.
Сабвуферный терминал TC-0107 от компании Kicx имеет прямоугольную форму, размеры которой составляют 105 мм внешний диаметр, и 75 мм монтажный диаметр. Он является важным компонентом для большинства современных НЧ
Читать полностью
Технічні параметри:

Сабвуферний термінал Kicx TC-0107
При установці сабвуфера не можна недооцінювати важливу роль сабвуферних терміналів, адже саме від них залежить цілісність і якість звучання акустичної системи, так званий фінальний штрих.
Сабвуферний термінал TC-0107 від компанії Kicx має прямокутну форму, розміри якої становлять 105 мм зовнішній діаметр, і 75 мм монтажний діаметр. Він є важливим компонентом для більшості сучасних НЧ динаміків, варто відзначити що даний термінал забезпечує надійну інтеграцію з сабвуфером та іншими джерелами звукового сигналу. Сабвуферний термінал Kicx TC-0107 призначений для підключення 1-й звукової котушки. Позолочені контакти забезпечують швидку і максимально якісну передачу сигналу без прояву перешкод і обривів. Корпус терміналу виготовлений з високоякісного ударостійкого пластику, він має чорне матове покриття яке забезпечує надійний захист від подряпин і незначних пошкоджень. Монтаж можна виконати як самостійно так і за допомогою майстра, він здійснюється завдяки чотирьом отворам під саморізи які забезпечать надійну фіксацію терміналу з корпусом під сабвуфер. Даний термінал володіє прекрасним поєднанням ціни і якості.

Тип
Сабвуферные терминалы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Женя, 14.12.2015

    где лучше качество? кикс этот.. или этот http://avtozvuk.ua/info/16036

    Эксперт avtozvuk.ua

    одинакового качества


Другие модели марки «Kicx» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели