Есть в наличии
214 грн.
Наличные:
214 грн
Безнал:
257 грн
216 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Сабвуферный терминал Kicx TC-0207
При установке сабвуфера нельзя недооценивать важную роль сабвуферных терминалов, ведь именно от них зависит целостность и качество звучания акустической системы, так называемый финальный штрих.
Сабвуферный терминал TC-0207 от компании Kicx имеет прямоугольную форму, размеры которой составляют 95х122 мм внешний диаметр, и 75x96 мм монтажный диаметр. Он является важным компонентом для большинства
Читать полностью
Технічні параметри:

Сабвуферний термінал Kicx TC-0207
При установці сабвуфера не можна недооцінювати важливу роль сабвуферних терміналів, адже саме від них залежить цілісність і якість звучання акустичної системи, так званий фінальний штрих.
Сабвуферний термінал TC-0207 від компанії Kicx має прямокутну форму, розміри якої становлять 95х122 мм зовнішній діаметр, і 75x96 мм монтажний діаметр. Він є важливим компонентом для більшості сучасних НЧ динаміків, варто відзначити що даний термінал забезпечує надійну інтеграцію з сабвуфером та іншими джерелами звукового сигналу. Сабвуферний термінал Kicx TC-0207 призначений для підключення 2-х звукових котушок. Позолочені контакти забезпечують швидку і максимально якісну передачу сигналу без прояву перешкод і обривів. Корпус терміналу виготовлений з високоякісного ударостійкого пластику, він має чорне матове покриття яке забезпечує надійний захист від подряпин і незначних пошкоджень. Монтаж можна виконати як самостійно так і за допомогою майстра, він здійснюється завдяки чотирьом отворам під саморізи які забезпечать надійну фіксацію терміналу з корпусом під сабвуфер. Даний термінал володіє прекрасним поєднанням ціни і якості.

Тип
Сабвуферные терминалы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kicx» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели