Нет в наличии
99 грн.
Наличные:
99 грн
Безнал:
119 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita HY-092-32 - Дневные ходовые огни
Это светодиодная фара, является дополнительной к головной оптике Вашего автомобиля, которая предназначена для того что бы увеличить видимость в светлое время суток и обозначит Ваш автомобиль. Служат как дневные ходовые огни, для легковых автомобилей и транспортных средств, сетевое напряжение которых не превышает 12 В. Фара круглой формы диаметром в 100 мм. Корпус, изготовлен из прочной пластмассы,
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita HY-092-32 - Денні ходові вогні
Це світлодіодна фара, є додатковою для головної оптики Вашого автомобіля, яка призначена для того що б збільшити видимість в світлий час доби і позначить Ваш автомобіль. Служать як денні ходові вогні, для легкових автомобілів і транспортних засобів, мережева напруга яких не перевищує 12 В. Фара круглої форми діаметром в 100 мм. Корпус, виготовлений з міцної пластмаси, чорного кольору, який не привертає до себе увагу. Кріпиться за допомогою міцного сталевого кронштейну, П-подібної форми, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах. Світлодіоди знаходяться під гладким прозорим пластиком. Конструкція герметична, вологостійка.
Джерелом світла є LED технології, в даній моделі розміщено п'ять світлодіодів, високої інтенсивності. Металевий відбивач підсилює світло і формує розсіяний, широкий тип променя. Світло біле яскраве, комфортнедля очей. Робоча напруга 12 В. Може повноцінно працювати при температурі від -40 ° C до 85 °C. Фари економічні в споживанні енергії, а установка проста, не займе багато часу і зусиль.
У комплект входить дві фари, кронштейн, додаткові дроти підключення, інструкція.

Корпус
круглый
Количество светодиодов
5
Материал корпуса
пластик
Особенность
универсальные
Длина
100
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  [email protected], 11.12.2016

  Скажіть, будь ласка у Донецьк доставка е.

  Эксперт avtozvuk.ua

  обратитесь в отдел доставок 0 800 30-15-85

  FZTR1, 09.12.2016

  Дві фари разом споживають 0,06 А(шісдесят міліампер) при напрузі на акумуляторі 12,4 В. Одже 0,06А*12,4в=0,744 Вт сумарна потужність даних ДХО.

  Віталій, 01.12.2016

  чи можливо написати в наприклад в додатковій інструкції замість ДХВ - додаткові вогні ближнього світла фар ( використовується в світлу пору доби замість ближнього світла ) бо за законами України не можливо самотужки встановити ДХВ, це вважається переобладнання ТЗ, а так зупиняє поліція що фари не включені а ти їй інструкцію з таким написом.

  Артем, 28.11.2016

  она идет с лампами?

  Эксперт avtozvuk.ua

  да

  Николай, 11.08.2015

  Какой у них диаметр?

  Эксперт avtozvuk.ua

  105мм


Другие модели марки «Lavita» в категории «Фары дневного света»
Показать все модели