Есть в наличии (1-2 дня)
4690 грн.
Наличные:
4690 грн
Безнал:
5628 грн
Приватбанк:
4724 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Calearo ANT 77 27 085 – антенна
Сейчас тяжело представить автомобиль в котором не воспроизводилась бы музыка. Ведь смотреть любимые передачи, слушать музыку или человеческий голос звучащий с акустики автомобиля намного приятней слышать чем монотонное звучание работающего автомобиля. А благодаря автомобильной антене Calearo ANT 77 27 085 Вы забудете что такое помехи во время движения автомобиля, или неприятный шум издающийся через динамики.
Читать полностью
Технічні параметри:

Calearo ANT 77 27 085 - антена
Зараз важко уявити автомобіль в якому не відтворювалася б музика. Адже дивитися улюблені передачі, слухати музику або людський голос звучить з акустики автомобіля набагато приємніше чути ніж монотонне звучання працюючого автомобіля. А завдяки автомобільної антені Calearo ANT 77 27 085 Ви забудете що таке перешкоди під час руху автомобіля, або неприємний шум видається через динаміки. Висока дальність прийому дає хороший сигнал як в місті так і за містом. Відмінна дальність прийому дозволяє прослуховувати радіопередачі як в місті так і за його межами. Дана антена покращує прийом в діапазоні AM / FM + GPS + TV. Сама антена виготовлена ​​в унікальному дизайні SHARK (акулячий плавник). Виготовляється з високоякісного пластику ABS який має стійкість до хімічних і природних впливів, що набагато збільшує термін експлуатації. Навіть при низькій температурі антена не втрачає свої властивості.
Призначається для установки на задню частину даху автомобіля. Таке розміщення вважається найкращим з точки зору радиоприема. Сам дизайн в якому виготовлена ​​антена не зіпсує зовнішній вигляд автомобіля. Якщо Ви не володієте необхідними навичками та вміннями, то при установці антени рекомендується звернутися до фахівців.

AM / FM + GPS + TV,
активна,
на задню частину даху, SHARK (акулячий плавник).
Елегантний елемент професійного тюнінга.
Легко миється, екстра низька висота.
У комплекті: TV-кабель 5м, GPS-кабель 5 м.
Додаткові аксесуари: подовжувач ANT 75 81 062, ANT 75 81 119, GPS-адаптер ANT 75 81 109 (для підключення до Phantom DVM).

Длина кабеля
5
Назначение
радио тв и gsm
Тип
активные
Тип монтажа
врезной
Установка
внешняя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Calearo» в категории «Антенна»
Показать все модели