Нет в наличии
179 грн.
Наличные:
179 грн
Безнал:
215 грн
340 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RCA терминалы Tchernovaudio Cable RCA Plug 75 / set 4
Даже в самой простой электронной схеме не обойтись без коннекторов. На сегодняшний день RCA разъемами оснащены абсолютно все аудио и видео аппаратура.
RCA разъемы являются самыми старым и надежным способом соединения для межблочных кабелей в автомобильной технике. И от качества изготовления коннектора непосредственно зависит хорошое звучание акустической системы. Коннекторы
Читать полностью
Технічні параметри:

RCA термінали Tchernovaudio Cable RCA Plug 75 / set 4
Навіть в найпростішій електронній схемі не обійтися без конекторів. На сьогоднішній день RCA роз'ємами оснащені абсолютно вся аудіо і відео апаратура.
RCA роз'єми є найбільш старим і надійним способом з'єднання для міжблочних кабелів в автомобільній техніці. І від якості виготовлення коннектора безпосередньо залежить хороше звучання акустичної системи. Коннектори призначаються для підключення сабвуфера, підсилювачів і інших подібних пристроїв в яких потрібно передача аудіо або відео-сигналу. Даний коннектор використовується для передачі сигналу лінійного рівня. Виготовляється з високоякісного металу латунь. Латунь з позолоченими контактами є хорошим передавачем сигналу, адже позолотагарантує мінімальні перехідний опір. Сам коннектор надійно сидить у гнізді і передається сигнал не перериватиме навіть при найсильніших коливаннях і вібраціях. Хороший обтиск кабелю є запорукою надійного підключення і звучання акустичної системи. Варто відзначити що головною перевагою такого роз'єму є простота в установці і доступність у використанні. Для з'єднання коннектора з кабелем не потрібно мати додаткові навичками.

Додаткова інформація:
Поставляється у вигляді комплекту з 4-х роз'ємів (2 червоних + 2 чорних)
Діаметр отвору під кабель - 7,5 мм
Зовнішні розміри - 12х50 мм

Тип
RCA терминалы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Tchernovaudio Cable» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели