Набор шарнирно-губцевого инструмента STANLEY 4-84-488


Есть в наличии (1-2 дня)
1144 грн.
Наличные:
1144 грн
Безнал:
1373 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STANLEY 4-84-488- Набор шарнирно-губцевого инструмента (3 ед.)

Набор шарнирно-губцевого инструмента 4-84-488 от известного американского бренда STANLEY. В комплект входят три инструмента: плоскогубцы комбинированные; кусачки диагональные (бокорезы); плоскогубцы с удлинёнными губками (длинногубцы); Все три единицы имеют длину – 165 мм.
В данный набор входят три наиболее актуальных шарнирно-губцевых инструмента для любого мастера. Без
Читать полностью
Технічні параметри:

STANLEY 4-84-488- Набір шарнірно-губцевий інструменту (3 од.)

Набір шарнірно-губцевий інструменту 4-84-488 від відомого американського бренду STANLEY. У комплект входять три інструменти: плоскогубці комбіновані; кусачки діагональні (бокорізи); плоскогубці з подовженими губками (длінногубци); Всі три одиниці мають довжину - 165 мм.
В даний набір входять три найбільш актуальних шарнірно-губцевий інструмент для будь-якого майстра. Без них фактично неможливо провести ремонт будь-якої електротехніки, автомобіля, меблів. Використовується для захоплення різних об'єктів з подальшим їх утриманням; для згинання/вирівнювання листового металу, дроту, проводів; для перекушування металевих прутків, дроту, шнурів; для зняття ізоляційного матеріалу.
Основними інструментом в наборі є плоскогубці. Робоча поверхня знаходиться на внутрішній стороні губок. Для затискання використовується плоский простір у носика інструменту. Їм зручно затискати плоскі металеві вироби. Округле ж поглиблення краще підходить для предметів, що мають більш об'ємний профіль. Завдяки насічках, захоплення з фіксацією більш надійні, утримуваний об'єкт не прослизає. Ріжучі кромки використовуються для нарізування дроту діагоналлю до 1.6 мм.
Длінногубци, по суті, є тими ж плоскогубцями. Але на відміну від них, здатні працювати в поглиблених, важкодоступних або вузьких місцях. Також мають насічки на внутрішній стороні губок і ріжучі кромки.
Для нарізування більших або міцних об'єктів, краще застосовувати бокорізи. Завдяки масивній конструкції і міцнішим ріжучих крайок, інструмент справляється з цими завданнями на порядок краще.
Весь інструмент виготовлений з кованої сталі з високим вмістом хрому. Даний матеріал не тільки значно міцніше звичайної стали, але також володіє корозійностійкими якостями, не схильний до відколів і механічного впливу. Для більшої надійності, губки поліруються.
Рукояті виготовляються з двокомпонентного маслобензостойких матеріалу. Ергономічна форма і поліпшене зчеплення забезпечують підвищений комфорт у використанні і кращу керованість.
Всі три одиниці виготовлені відповідно до стандартів DIN, ISO і ANSI.

Тип
Набор шарнирно-губцевого инструмента
Длина
165 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели