Заканчивается
2047 грн.
Наличные:
2047 грн
Безнал:
2457 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STANLEY 4-84-487- Набор шарнирно-губцевого инструмента, 5 ед.

Набор шарнирно-губцевого инструмента 4-84-487 от всемирно известного американского производителя STANLEY. В комплект входят пять предметов: пассатижи; бокорезы; полукруглогубцы; съёмник изоляционного слоя (стриппер); клещи переставные. Все предметы кроме переставных клещей имеют длину – 150 мм. Клещи переставные – 240 мм.
Данный набор включает в себя все базовые, и самые
Читать полностью
Технічні параметри:

STANLEY 4-84-487- Набір шарнірно-губцевий інструменту, 5 од.

Набір шарнірно-губцевий інструменту 4-84-487 від всесвітньо відомого американського виробника STANLEY. У комплект входять п'ять предметів: пасатижі; бокорізи; напівкруглогубці; знімач ізоляційного шару (стриппер); кліщі переставні. Всі предмети крім переставних кліщів мають довжину - 150 мм. Кліщі переставні - 240 мм.
Даний набір включає в себе всі базові, і найнеобхідніші затискні інструменти для проведення ремонтних, слюсарномонтажних і електромонтажних робіт. Пасатижі використовуються для роботи з плоскими і продовгуватими предметами, насічки на робочої частини інструменту дозволяють міцно зафіксувати необхідну деталь, для проведення подальших маніпуляцій. Ріжучі кромки здатні перекусити дріт невеликого діаметру. Для поділу більш товстих і міцних об'єктів, краще використовувати бокорізи. Більш потужні губки і ріжучі кромки значно краще справляються з цим завданням. Напівкруглогубці здатні дотягуватися до деталей, що знаходяться у важкодоступних, віддалених місцях. Так само, як і плоскогубці, забезпечені насічками на внутрішній стороні губок і допоміжними ріжучими крайками. Стриппер використовується для зняття ізоляційного шару з дротів. Регулювання розміру зняття проводиться посередництвом спеціального гвинта, що знаходиться на одній з губок. Поворотна пружина автоматично розкриє губки після завершення операції. Переставні кліщі використовуються для роботи з найбільш великими предметами. Найкраще підходять для проведення монтажу/демонтажу труб і трубних з'єднань. Розміру захоплення зіву може значно збільшуватися завдяки особливому механізму. Регулювання може бути здійсненим безпосередньо на самій деталі, що значно збільшує швидкість роботи.
Весь інструмент виготовлений зі сталі з високим вмістом хрому. Сплав стійкий до корозії, механічних пошкоджень, вельми гнучкий і твердий. Дуже добре підходить для створення подібного інструменту. Рукояті зроблені з двокомпонентного матеріалу. Накладки з гуми збільшують зчеплення між рукою оператора і інструментом, не даючи йому прослизати під час особливо трудомістких робіт. Особливі виступи захищають від контакту з робочою поверхнею інструменту.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели