Нет в наличии
1194 грн.
Наличные:
1194 грн
Безнал:
1433 грн
Приватбанк:
1399 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Tesla G5 – биксеноновые линзы без ангельских глазок

Напряжение: 12В
Цоколь: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, 9005, 9007
Диаметр: 2,5 дюйма
Материал линзы: стекло
Материал корпуса: дюраль
Размеры (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм

В наши дни все более широкое применение получают биксеноновые линзы. Некоторые концерны включают их в стандартную комплектацию выпускаемых ими транспортных средств, поскольку уже успевший
Читать полностью
Технічні параметри:

Tesla G5 – біксенові лінзи

Напруга: 12В
Цоколь: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, 9005, 9007
Діаметр: 2,5 дюйми
Матеріал лінзи: скло
Матеріал корпусу: дюраль
Розміри (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм

У наші дні все більш широке застосування отримують біксенонові лінзи. Деякі концерни включають їх до стандартної комплектації транспортних засобів, які випускаються ними, оскільки галоген вже встиг морально застаріти і не відповідає потребам сучасних автолюбителів.
Ступінь надійності і високої якості біксенонові лінз дала їм можливість досить швидко зайняти гідне і тверде місце на ринку автомобільних аксесуарів.
Основна відмінність такої лінзи в абсолютній автономності роботи. Тобто те, в якому стані знаходиться фара, в яку передбачається ставити біксенон, значення особливого не матиме. Технічно біксенонова лінза вже має все, що необхідно їй для стабільної, безперебійної роботи. Це шторка для формування променів ближнього і дальнього світла, відбивач, лінза фокусування і власне ксенонова лампа, що представляє собою газорозрядну скляну колбу.
Біксенонова лінза має високий рівень рівномірності розсіювання светлового потоку, а межа між неосвітленій і освітленій частинами дороги при використанні ближнього світла буде відрізнятися високою чіткістю. Останнє виключає можливість засліплення водія зустрічного транспортного засобу.
Через відсутність нагрівального елементу, біксенонова лінза споживає значно меншу кількість енергії, а значить, більш економічна. Крім цього, практично відсутні енергетичні втрати, пов'язані з тепловіддачею. Світловий потік значно інтенсивніший, ніж у найкращій галогеновой лампі і складає близько 3000 Лм, при цьому вигоряння відбивача або його перегрів практично виключені. Перемикання між режимами дальнього і ближнього світла здійснюється за частки секунди, а термін експлуатації біксенонові лінз дорівнює приблизно 4 календарним рокам.
Серед 4 -х генерацій біксенонових лінз ( G1, G3, G5, G8 ) найбільш популярні саме представники третього покоління або біксенонові лінзи G5, оскільки мають універсальний цоколь, розрахованийна сумісність практично з будь-якою, відомою на сьогоднішній день, моделлю автомобіля.
Крім усього іншого, біксенонові лінзи відрізняються малими габаритами при безсумнівно високих технічних та економічних показниках, про які було сказано вище. Ціну такого пристрою навряд чи можна назвати низькою, але все ж вона доступна, якщо враховувати, що таке придбання позбавить Вас від необхідності міняти світло на Вашому авто протягом найближчих 4 -х років.

Комплектность
2 линзы
Ангельские глазки
нет
Тип
Линзы
Мощность
35
Вид
ксеноновые
Тип лампы
H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, HB5
Бренд
Tesla

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Андрей, 13.10.2015

  В HB1 не станут? и какие варианты есть под фару с HB1?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Не станут, нет линз с таким цоколем, нужно что-то самому переделывать

  Сергей, 20.04.2015

  На ниву подойдёт?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдут

  Юрий, 18.04.2015

  Если ли в комплекте переходники под штатный цоколь фары? в общем установить на ланос

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да, все в комплекте

  Павел, 27.02.2015

  На калину подойдут?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдут

  Андрей, 15.01.2015

  подскажите а в дэу эсперо 1997 г.в. эти линзы подойдут?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдут


Другие модели марки «Tesla» в категории «Линзы»
Показать все модели