Нет в наличии
2805 грн.
Наличные:
2805 грн
Безнал:
3366 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Tesla G5 LED – биксеноновые линзы

Напряжение: 12В
Цоколь: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, 9005, 9007
Диаметр: 2,5 дюйма
Материал линзы: стекло
Материал корпуса: дюраль
Размеры (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм

С каждым днем все более популярными становятся так называемые светодиодные глазки. Такая оптика привлекает немало внимания как ночью, так и днем.
Сегодня галогенные источники света постепенно теряют свою
Читать полностью
Технічні параметри:

Tesla G5 LED – біксенові лінзи

Напруга: 12В
Цоколь: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, 9005, 9007
Діаметр: 2,5 дюйми
Матеріал лінзи: скло
Матеріал корпусу: дюраль
Розміри (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм

З кожним днем все більш популярними стають так звані світлодіодні очка. Така оптика привертає чимало уваги як вночі, так і вдень.
Сьогодні галогенні джерела світла поступово втрачають свою актуальність. На заміну їм прийшли біксенонові лінзи, що забезпечують не тільки рівномірне розсіювання світлового потоку, але також істотне збільшення його потужності. Біксенонові лінзи - це оптична система для автомобільних фар, що складається з джерела світла, відбивача, шторки, що дозволяє формувати промінь дальнього і ближнього світла, фокусує лінзи. Відбивач поряд зі шторкою забезпечує якісне відображення і розподіл світлового потоку перед автомобілем, не засліплюючи при цьому водіїв, що рухаються назустріч.
Головні позитивні якості біксенонові лінз :
• тривалий термін служби;
• стильний дизайн;
• чітка фокусування;
• підвищена світловіддача;
• миттєве перемикання на дальнє і ближнє світло.
Світлодіодні очка за рахунок присутності біксенонові лінз забезпечать яскравий світловий потік і повний кут огляду водієві транспортного засобу. Установка такої оптики робить рух транспорту на дорозі більш безпечним.
По всій окружності биксеноновой лінзи розташовані світлодіоди, які не втрачають своїх світлотехнічних характеристик протягом усього терміну служби. Поряд з лампами необхідної колборової температури можна домогтися бажаного результату в освітленні. У підсумку водій отримує максимально якісний світловий потік при включенні як дальнбого, так і ближнього світла. Крім того, біксенонова лінза допомагає уникнути засліплення водія у транспорті, що їде в зустрічному напрямку.
Світлодіодні очка вважаються економічними не тільки через відсутність нагрівального елемента, а й через світлодіоди, які споживають у кілька разів менше енергії, ніж інші джерела світла. Світлодіоди стійкі до вібрації і не нагріваються під час роботи.
Крім всіх перерахованих вище чеснот біксенонові лінзи компактні і разом з прекрасними характеристиками продаються за цілком прийнятною ціною. Лінзи можна встановлювати у фари з рифленим склом - це ніяк не вплине на яскравість світлового потоку, але межа світла буде дещо розмитою.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Станут ли данные линзы в оптику ланос???

    Евгений , 28.05.2014

    Станут

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Tesla» в категории «Линзы»
Показать все модели