Линзы InfoLight G5 Ultimate с ангельскими глазками


Есть в наличии
1413 грн.
Наличные:
1413 грн
Безнал:
1766 грн
Приватбанк:
1490 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Infolight G5 Ultimate с ангельскими глазками – биксеноновые линзы
Размеры (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм
В наши дни все более широкое применение получают биксеноновые линзы. Некоторые концерны включают их в стандартную комплектацию выпускаемых ими транспортных средств, поскольку уже успевший морально устареть галоген не отвечает нуждам современных автолюбителей.
Степень надежности и высокого качества биксеноновых линз дала им
Читать полностью
Технічні параметри:

Infolight G5 Ultimate з ангельськими очками – біксенові лінзи
Розміри (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм
У наші дні все більш широке застосування отримують біксенонові лінзи. Деякі концерни включають їх до стандартної комплектацію транспортних засобів, що випускаються ними, оскільки галоген вже встиг морально застаріти і не відповідає потребам сучасних автолюбителів.
Ступінь надійності і високої якості біксенонові лінз дала їм можливість досить швидко зайняти гідне і тверде місце на ринку автомобільних аксесуарів.
Основна відмінність такої лінзи в абсолютній автономності роботи і підвищеній світловіддачі, а також зміненою геометрією в пропорціях зі стандартними лінзами 5 покоління на 40 % більше. Тобто те, в якому стані знаходиться фара, в яку передбачається встановити біксенон лінзи Ultimate, значення особливого не матиме. Технічно біксенонова лінза Ultimate вже має все, що необхідно їй для стабільної, безперебійної роботи, що підтверджується 12 місячної гарантією. Шторка для формування променів ближнього і дальнього світла, відбивач, лінза фокусування і власне ксенонова лампа, що представляє собою газорозрядну скляну колбу.
Біксенонова лінза G5 Ultimate має високий рівень рівномірності розсіювання світлового потоку, а межа між неосвітленою і освітленою частинами дороги при використанні ближнього світла буде відрізнятися високою чіткістю. Останнє унеможливлює засліплення водія зустрічного транспортного засобу.
Через відсутність нагрівального елементу, біксенонова лінза споживає значно меншу кількість енергії, а значить, більш економічна. Крім цього, практично відсутні енергетичні втрати, пов'язані з тепловіддачею. Світловий потік значно інтенсивніше, ніж в найкращій галогеновой лампі і складає близько 3500 Лм, при цьому вигоряння відбивача або його перегрів практично виключені через зміни зазначених вище. Перемикання між режимами дальнбого і ближнього світла здійснюється за частки секунди, а термін експлуатації біксенонових лінз дорівнює приблизно 6 календарним рокам.
Серед 5-и генерацій біксенонових лінз (G1, G3, G5, G5 Ultimate, G8) найбільш популярні на даний момент саме представники четвертого покоління або біксенонові лінзи G5 Ultimate, оскільки вони мають універсальний цоколем, розрахований на сумісність практично з будь-якою, відомою на сьогоднішній день, моделлю автомобіля.
Крім усього іншого, біксенонові лінзи відрізняються малими габаритами при безсумнівно високих технічних та економічних показниках, про які було сказано вище. Ціну такого пристрою навряд чи можна назвати низькою, але все ж вона доступна, якщо враховувати, що таке придбання позбавить Вас від необхідності міняти світло на Вашому авто протягом найближчих 6 -и років.

Тип
Линзы
Вид
ксеноновые
Тип лампы
H7, H4, H1
Диаметр линзы
64 (мм)
Ангельские глазки
есть
Комплектность
2 линзы
Мощность
35 (Вт)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  ДОБРЫЙ ДЕНЬ.ПОДОЙДУТ ЛИ НА ТОЙОТУ КАМРИ 20 1997 ГОД ЭТИ ЛИНЗЫ?

  RUSLAN, 09.01.2018

  Нет точной информации

  Ответ специалиста

  Можно ли вместо ксенона использовать диодные лампы?

  Женя, 16.12.2017

  В линзах лучше использовать ксенон

  Ответ специалиста

  на vw caddy ПІДІЙДУТЬ?

  Ivan, 15.12.2017

  Да

  Ответ специалиста

  Пойдут ли данные линзы на Церато 2 2010 года выпуска?

  Андрей, 19.02.2017

  подойдут

  Ответ специалиста

  Подойдут ли они на Дэу Леганза (взамен штатных) либо же посоветуйте что нибудь ещё... Стоит ксенон с h7 цоколем

  Алексей, 13.02.2017

  подойдут.лампы нужно будет заменить на Н1

  Ответ специалиста

Другие модели марки «InfoLight» в категории «Линзы»
Показать все модели