Линзы InfoLight G5 Ultimate с ангельскими глазками


Есть в наличии
1650 грн.
Наличные:
1650 грн
Безнал:
2062 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Infolight G5 Ultimate с ангельскими глазками – биксеноновые линзы

Напряжение: 12В
Комплект: 2шт
Цоколь: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, 9005, 9007
Диаметр: 2,5 дюйма
Материал линзы: стекло
Материал корпуса: дюраль
Размеры (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм

В наши дни все более широкое применение получают биксеноновые линзы. Некоторые концерны включают их в стандартную комплектацию выпускаемых ими транспортных
Читать полностью
Технічні параметри:

Infolight G5 Ultimate з ангельськими очками – біксенові лінзи

Напруга: 12В
Комплект: 2шт
Цоколь: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, 9005, 9007
Діаметр: 2,5 дюйми
Матеріал лінзи: скло
Матеріал корпусу: дюраль
Розміри (Д х В х Ш): 115 х 90 х 90 мм


У наші дні все більш широке застосування отримують біксенонові лінзи. Деякі концерни включають їх до стандартної комплектацію транспортних засобів, що випускаються ними, оскільки галоген вже встиг морально застаріти і не відповідає потребам сучасних автолюбителів.
Ступінь надійності і високої якості біксенонові лінз дала їм можливість досить швидко зайняти гідне і тверде місце на ринку автомобільних аксесуарів.
Основна відмінність такої лінзи в абсолютній автономності роботи і підвищеній світловіддачі, а також зміненою геометрією в пропорціях зі стандартними лінзами 5 покоління на 40 % більше. Тобто те, в якому стані знаходиться фара, в яку передбачається встановити біксенон лінзи Ultimate, значення особливого не матиме. Технічно біксенонова лінза Ultimate вже має все, що необхідно їй для стабільної, безперебійної роботи, що підтверджується 12 місячної гарантією. Шторка для формування променів ближнього і дальнього світла, відбивач, лінза фокусування і власне ксенонова лампа, що представляє собою газорозрядну скляну колбу.
Біксенонова лінза G5 Ultimate має високий рівень рівномірності розсіювання світлового потоку, а межа між неосвітленою і освітленою частинами дороги при використанні ближнього світла буде відрізнятися високою чіткістю. Останнє унеможливлює засліплення водія зустрічного транспортного засобу.
Через відсутність нагрівального елементу, біксенонова лінза споживає значно меншу кількість енергії, а значить, більш економічна. Крім цього, практично відсутні енергетичні втрати, пов'язані з тепловіддачею. Світловий потік значно інтенсивніше, ніж в найкращій галогеновой лампі і складає близько 3500 Лм, при цьому вигоряння відбивача або його перегрів практично виключені через зміни зазначених вище. Перемикання між режимами дальнбого і ближнього світла здійснюється за частки секунди, а термін експлуатації біксенонових лінз дорівнює приблизно 6 календарним рокам.
Серед 5-и генерацій біксенонових лінз (G1, G3, G5, G5 Ultimate, G8) найбільш популярні на даний момент саме представники четвертого покоління або біксенонові лінзи G5 Ultimate, оскільки вони мають універсальний цоколем, розрахований на сумісність практично з будь-якою, відомою на сьогоднішній день, моделлю автомобіля.
Крім усього іншого, біксенонові лінзи відрізняються малими габаритами при безсумнівно високих технічних та економічних показниках, про які було сказано вище. Ціну такого пристрою навряд чи можна назвати низькою, але все ж вона доступна, якщо враховувати, що таке придбання позбавить Вас від необхідності міняти світло на Вашому авто протягом найближчих 6 -и років.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Посоветуйте линзы или просто Би ксенон для kia rio jb 2006 года

  Александр, 04.12.2016

  эти отлично подойдут

  Ответ специалиста

  Подскажите пожалуйста линзы слампами на Сеат Фритрек в противотуманки.Спасибо

  вячеслав, 25.11.2016

  не подойдут.

  Ответ специалиста

  Посоветуйте пожалуйста хорошие лампы на 5000к и блок розжига главное что бы хорошо светило, машина хонда цивик 4д 2007 год

  максим, 23.11.2016

  рассмотрите https://avtozvuk.ua/info/119420

  Ответ специалиста

  Скажите, они с ангельскими глазками или нет? (судя по названию есть, а по фото этого не видно)

  Ваулин, 22.11.2016

  с АГ

  Ответ специалиста

  Эти линзы подойдут на авто Geely CK (2008)?? Или что посоветуете

  Дмитрий, 20.11.2016

  отлично подойдут

  Ответ специалиста

Другие модели марки «InfoLight» в категории «Линзы»
Показать все модели