Автоакустика Focal TIS 1.5 Tweeter


Нет в наличии
1539 грн.
Наличные:
1539 грн
Безнал:
1924 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Focal TIS 1.5 Tweeter - ВЧ-динамик

Входящие в состав компонентных моделей Integration IS (130/165/200) ВЧ-динамики можно приобрести как самостоятельное изделие.

Воспроизведение высоких частот TI 1.5 характеризуется выдающимися в своем классе ясностью, открытостью и детальностью вплоть до верхней границы 20 кГц.

В конструкции применен 25-мм вогнутый алюминиевый купол на тканевом подвесе, демпфирующие качества которого
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal TIS 1.5 Tweeter - ВЧ-динамік

ВЧ-динаміки, що входять до складу компонентних моделей Integration IS (130/165/200), можна придбати як самостійний виріб.

Відтворення високих частот TI 1.5 характеризується неймовірною в своєму класі ясністю, відкритістю та детальністю аж до верхньої межі 20 кГц.

У конструкції застосований 25-мм увігнутий алюмінієвий купол на тканинному підвісі, демпфірувальні якості якого допомагають знизити спотворення і зберігати м'який, ненав’язливий характер звучання на різних рівнях гучності.

Наявність центрального диска-розсіювача ефективно розширює діаграму спрямованості.

У комплектацію включений фільтр ВЧ, а також всі необхідні аксесуари для монтажу урівень, на поверхні або під кутом на елегантному подіумі.

Наявність на периферії ВЧ-динаміка припливів-хвилеводів допоможе додатково налаштувати характер високих частот в точці прослуховування – шляхом простого повороту динаміка навколо осі в подіумі.

Як і всі представники серії Integration, ця модель має дивовижну чутливість та невелику монтажну глибину для полегшення вибору оптимального місця встановлення.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Focal» в категории «Автоакустика»
Показать все модели