Снят с производства
5150 грн.
Наличные:
5150 грн
Безнал:
6180 грн
Приватбанк:
5761 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ROMER KIDFIX XP-SICT COOL BERRY - Автокресло

Цвет: сиреневый
Вес 15кг - 36 кг
Возраст 4 - 12 лет

Безопасность, которую можно ощутить! Система XP-PAD создает новый стандарт безопасности. Автокресло KIDFIX XP SICT основано на технологии XP-PAD, которая фиксирует положение ребенка. Новая регулируемая система боковых подушек безопасности SICT защищает от бокового удара, а крепление ISOFIT делает установку простой и
Читать полностью
Технічні параметри:

ROMER KIDFIX XP-SICT COOL BERRY - Автокрісло

Колір: бузковий
Вага 15кг - 36 кг
Вік 4 - 12 років

Безпека, яку можна відчути! Система XP-PAD створює новий стандарт безпеки. Автокрісло KIDFIX XP SICT засноване на технології XP-PAD, яка фіксує положення дитини. Нова регульована система бічних подушок безпеки SICT захищає від бокового удару, а кріплення ISOFIT робить установку простою і безпечною. Саме такою повинна бути справжня безпека!

XP-PAD - Встановлює нові стандарти для Групи 2-3, у разі фронтального удару приймає на 30 % більше енергії зіткнення в області шиї в порівнянні з ременем безпеки для дорослих.
Технологія захисту від бокового удару за допомогою подушки (SICT) забезпечує чудовий захист від бокового удару, додаткове регулювання дозволяє використовувати її тільки з боку дверей, і звільнити місце для додаткових пасажирів.
Система ISOFIX забезпечує пряме з'єднання з якірними кріпленнями автомобільних ременів безпеки ISOFIX для безпечної і зручної фіксації крісла.

Інтуїтивно зрозуміло розташовані напрямні ременів забезпечують багаторазову правильну установку ременів безпеки для дорослих з кріпленням в трьох точках для максимального захисту вашої дитини.

Нахил в різні положення забезпечує вашій дитині зручне положення для сну, яке ви можете відрегулювати, не турбуючи дитини.

Глибокі м'які боковини забезпечують вашій дитині оптимальний захист при бічному ударі на всьому сидінні.
V-подібна спинка - забезпечує бездоганне прилягання в міру розвитку вашої дитини.

Регульований по висоті підголівник і спрямовуюча ременя в Групі 2-3, легко регульовані однією рукою дозволяє кріслу рости разом з вашою дитиною, при цьому ремені безпеки для дорослих знаходяться в правильному положенні, перекинутими через плече вашої дитини.

Крісло закріплено за допомогою системи ISOFIT, навіть якщо воно не використовується - немає необхідності знімати або встановлювати крісло, якщо воно не використовується.

Індикатори установки підтверджують правильність установки крісла.
Підлокітники ISOFIX дозволяють складати фіксатори ISOFIX при зберіганні або при використанні тільки з ременями в Групі 2-3.

Чохол з м'якою оббивкою забезпечує зручність вашій дитині в кріслі.

Тип
Кресло
Группа
от 15 до 36 кг (группа 2/3)
Установка
По ходу движения
Система крепления Isofix
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ROMER» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели