Нет в наличии
10200 грн.
Наличные:
10200 грн
Безнал:
12241 грн
Приватбанк:
11411 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ROMER DUALFIX SMART ZEBRA - Автокресло

Группа: 0+ / 1
Вес: до 18кг
Возраст: до 4лет
Расцветка: зебра

Благодаря повороту кресла DUALFIX на 360° вы можете легко разместить своего ребенка в сиденье и устанавливать кресло как по ходу движения, так и против движения. Первоначально кресло используется в положение лицом против направления движения при весе ребенка до 9 кг, затем вы можете или оставить ребенка лицом
Читать полностью
Технічні параметри:

ROMER DUALFIX SMART ZEBRA - Автокрісло

Група: 0 + / 1
Вага: до 18кг
Вік: до 4 років
Забарвлення: зебра

Завдяки повороту крісла DUALFIX на 360 ° ви можете легко розмістити свою дитину в сидіння і встановлювати крісло як по ходу руху, так і проти руху. Спочатку крісло використовується в положення обличчям проти напрямку руху при вазі дитини до 9 кг, потім ви можете або залишити дитину обличчям проти напрямку руху або повернути його обличчям у напрямку руху. Завдяки такій гнучкості крісло підходить для новонароджених і для дітей старшого віку. Крісло оснащене всіма пристроями забезпечення безпеки, які ви звикли бачити у BRITAX RÖMER, наприклад, кріпленням ISOFIX та 5-ти точковим ременем безпеки. Неважливо, скільки років вашій дитині і який його зріст - ви можете бути впевнені, що він буде в безпеці.

Система ременів безпеки з п'ятиточковим кріпленням, регульована одноразовим натягом, рівномірно розподіляє силу удару, також дозволяє відрегулювати ремені за розміром вашої дитини і захищає дитину в кріслі незалежно від напрямку удару.

Вибір положення обличчям проти напрямку руху або у напрямку руху для дитини вагою від 9 до 18 кг - дозволяє вибрати положення, яке найкращим чином підходить вам і вашій дитині.

Обертання сидіння на 360° полегшує поворот крісла в напрямку руху або проти напрямку руху без необхідності зняття крісла, завдяки йому можна посадити дитину в крісло збоку.

Вкладка для новонароджених з 100% -го бавовни забезпечує додатковий комфорт і опору.

Можливість установки проти руху для новонароджених і дітей до 18 кг дозволяє вам ще довше перевозити дитину в положенні проти руху.

Cистема ISOFIX забезпечує пряме з'єднання з якірними кріпленнями автомобільних ременів безпеки ISOFIX для безпечної і зручної фіксації крісла.

Нахил в різні положення забезпечує вашій дитині зручне положення для сну, яке ви можете відрегулювати, не турбуючи дитини.
Вставка для новонароджених забезпечує додатковий комфорт і підтримку для дитини.

Регульований по висоті підголівник і ремені, легко регульовані однією рукою дозволяють кріслу рости разом з вашою дитиною, при цьому немає необхідності видаляти і повторно заправляти ремені.

Глибокі м'які боковини забезпечують вашій дитині оптимальний захист при бічному ударі на всьому сидінні.

Накладки на ремені безпеки обмежують рух дитини вперед і поглинають силу удару.

Індикатори установки підтверджують правильність установки крісла.
Швидкознімний чохол позбавляє від необхідності знімати ремені, щоб почистити чохол, що забезпечує постійне правильне регулювання ременів.

Накладка на ремені безпеки для забезпечення комфорту дитини.
Чохол з м'якою оббивкою забезпечує зручність вашій дитині в кріслі.

Фіксатори ременів дозволяють прибрати ремені, завдяки чому дитину простіше посадити і дістати з крісла.

Тип
Кресло
Группа
до 18 кг (группа 0+/1)
Установка
Против хода движения
Система крепления Isofix
Есть
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ROMER» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели