Дворник гибридный Lavita LA 234510 510мм


Нет в наличии
88 грн.
Наличные:
88 грн
Безнал:
106 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LAVITA LA 234510 510мм - Дворник

Автомобильные дворники Lavita отличаются высокой надежностью и долговечностью, имея при этом демократичную цену. Главной их задачей является полная очистка ветрового стекла автомобиля от грязи, снега, дождевых капель. Эффективная очистка обеспечивает максимальную обзорность при любых погодных условиях, что непосредственно влияет на безопасность всех людей находящихся в автомобиле.
Конструкция дворника
Читать полностью
Технічні параметри:

LAVITA LA 234510 510мм - Двірник

Автомобільні двірники Lavita відрізняються високою надійністю і довговічністю, маючи при цьому демократичну ціну. Головним їхнім завданням є повне очищення вітрового скла автомобіля від бруду, снігу, дощових крапель. Ефективне очищення забезпечує максимальну оглядовість при будь-яких погодних умовах, що безпосередньо впливає на безпеку всіх людей, що знаходяться в автомобілі.
Конструкція двірника виконана таким чином, що гумка однаково щільно прилягає по всій поверхні скла. Конструкція гумки забезпечує однаково хороше очищення як при русі щітки вліво, так і вправо. При виготовленні леза використовується високоякісний матеріал, який не дубіє і не тріскається на сильному морозі, не пересихає при попаданні сонячних променів і не вступає в реакцію з агресивними компонентами омивача скла.
Чітко підігнані розміри кріплення забезпечують щільну установку в посадочне місце, що виключає люфт в місці з'єднання деталей. Монтаж склоочисника з паводком автомобіля досить простий і не вимагає специфічних навичок від установника. Виробник рекомендує здійснювати заміну двірника два рази в рік.

Длина
510 (мм)
Тип
Дворник гибридный
Расположение
передние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
зима, лето+зима
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Сергій, 10.10.2017

    Поставив минулої осені, трут нормально. Через рік почались маленькі пропуски на одній стороні. Замінив резинки із цієїж серії за 37 грн. https://avtozvuk.ua/info/126022. Трут прекрасно. За таку ціну Ви кращого не знайдете, але можливість потрапити на брак ніхно не відміняв.


Другие модели марки «Lavita» в категории «Дворники»
Показать все модели