Есть в наличии (1-2 дня)
195 грн.
Наличные:
195 грн
Безнал:
234 грн
297 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Parkcity Red – датчик

Датчик для парковочной системы Parkcity предназначен для расчета дистанции между авто и ближними к нему предметами: бордюрами, стенами строений, соседним транспортом и предупреждения о приближении к ним. Парктроник - это гарантия дополнительной безопасности на дорогах, в особенности в темное время суток, или при движении задним ходом. Использование парковочного радара минимизирует вероятность дефекта вашей машины
Читать полностью
Технічні параметри:

Parkcity Red – датчик

Датчик для паркувальної системи Parkcity призначений для розрахунку дистанції між авто і ближніми до нього предметами: бордюрами, стінами будівель, сусіднім транспортом і попередження про наближення до них. Парктронік - це гарантія додаткової безпеки на дорогах, особливо в темний час доби, або при русі заднім ходом. Використання паркувального радара мінімізує ймовірність дефекту вашої машини або стороннього автомобіля, який знаходиться поруч.
Датчик для паркувальної системи Parkcity має діаметр 20 мм і є врізним. Для монтажу свердляться отвори в бампері. Після чого датчики встановлюються в дані місця і фіксуються. Даний метод кріплення вважається найбільш зустрічаємим. Установка датчиків повинна здійснюватися горизонтально по відношенню до землі на висоті не менше 50 см. Якщо не дотримуватися правил монтажу, датчики можуть реагувати на дорогу як на перешкоду.
Датчик монтується в передній або задній бампер транспортного засобу. Функціонує за принципом ультразвукових хвиль. Датчики регулярно випромінюють хвилі, і коли в ділянку їх дії потрапить сторонній об'єкт або перешкода, то вони подають знак на електронний блок, який розраховує, по протяжності хвилі, дистанцію до перешкоди, та інформує про це водія.

Тип
Датчик
Диаметр датчика
20 (мм)
Цвет датчика
красный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Parkcity» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели