Нет в наличии
297 грн.
Наличные:
297 грн
Безнал:
356 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Parkcity Aqua Blue 20мм – датчик

Датчик для парковочной системы Parkcity предназначен для расчета дистанции между авто и ближними к нему предметами: бордюрами, стенами строений, соседним транспортом и предупреждения о приближении к ним. Парктроник - это гарантия дополнительной безопасности на дорогах, в особенности в темное время суток, или при движении задним ходом. Использование парковочного радара минимизирует вероятность дефекта
Читать полностью
Технічні параметри:

Parkcity Aqua Blue 20мм – датчик

Датчик для паркувальної системи Parkcity призначений для розрахунку дистанції між авто і ближніми до нього предметами: бордюрами, стінами будівель, сусіднім транспортом і попередження про наближення до них. Парктронік - це гарантія додаткової безпеки на дорогах, особливо в темний час доби, або при русі заднім ходом. Використання паркувального радара мінімізує ймовірність дефекту вашої машини або стороннього автомобіля, який знаходиться поруч.
Датчик для паркувальної системи Parkcity має діаметр 20 мм і є врізним. Для монтажу свердляться отвори в бампері. Після чого датчики встановлюються в дані місця і фіксуються. Даний метод кріплення вважається найбільш зустрічаємим. Установка датчиків повинна здійснюватися горизонтально по відношенню до землі на висоті не менше 50 см. Якщо не дотримуватися правил монтажу, датчики можуть реагувати на дорогу як на перешкоду.
Датчик монтується в передній або задній бампер транспортного засобу. Функціонує за принципом ультразвукових хвиль. Датчики регулярно випромінюють хвилі, і коли в ділянку їх дії потрапить сторонній об'єкт або перешкода, то вони подають знак на електронний блок, який розраховує, по протяжності хвилі, дистанцію до перешкоди, та інформує про це водія.

Тип
Датчик
Диаметр датчика
20 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Можно ли укомплектовать датчиками этого цвета Парктроник ParkCity Kiev?

    Роман, 24.02.2014

    Можно, только под заказ

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Parkcity» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели