Набор отверток Alloid НО-6С


Есть в наличии (1-2 дня)
195 грн.
Наличные:
195 грн
Безнал:
234 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid НО-6С - Набор отверток

Набор отверток НО-6С от популярного бренда – Alloid. Количество инструментов в наборе – 6 шт. Материал лезвия – легированная сталь. Рукояти – двухкомпонентные (пластиковая основа + накладки из резины). Особенности: отшлифованное лезвие; оксидированный кончик лезвия. Комплектация: 3 отвертки с крестообразным шлицом PHILLIPS – РН0х75 мм, РН1х100 мм, РН2х100 мм; 3 отвертки с плоским шлицом SLOTTED – SL3x75 мм,
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid НО-6С - Набір викруток

Набір викруток НО-6С від популярного бренду - Alloid. Кількість інструментів в наборі - 6 шт. Матеріал леза - легована сталь. Рукояті - двокомпонентні (пластикова основа + накладки з гуми). Особливості: відшліфоване лезо; оксидований кінчик леза. Комплектація: 3 викрутки з хрестоподібним шліцом PHILLIPS - РН0х75 мм, РН1х100 мм, РН2х100 мм; 3 викрутки з плоским шліцом SLOTTED - SL3x75 мм, SL5x100 мм, SL6x100 мм; упаковка чохол.
Класичні викрутки - один з найбільш відомих і поширених ручних інструментів. Проста і зрозуміла в застосуванні. Використовується для монтажу або демонтажу різьбових кріпильних виробів, що мають на своїй капелюшку відповідне шлицевое поглиблення.
Використовується викрутка фактично всіма. Тому в будь-якому приміщенні, в незалежності від його призначення, житлове воно чи ні, необхідно мати стартовий набір, що включає в себе найнеобхідніші і часто зустрічаються розміри.
Лезо виготовлено з високоякісної легованої сталі. Рукояті з двох компонентів - пластик і гума. Окремо варто відзначити форму рукояті. Володіючи зручною ергономікою, і якісним протектором, інструмент не ковзає, відмінно лягає в руку, що поліпшує керованість викрутки.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
разные
Количество в наборе
6
Длина стержня отвертки
100, 75 (мм)
Количество отверток в наборе
6 (шт.)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Отвертка»
Показать все модели